PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536732}
7,8 5 031
ocen
7,8 10 1 5031
Durarara
powrót do forum serialu Durarara!!

... i prawdę mówiąc mam mieszane uczucia, seria jest świetnie narysowana, nie
przekombinowana muzyka i bardzo fajne, różnorodne postacie. czasami oglądałam serial z
zapartym tchem, ale były, momenty, kiedy patrzyłam wciąż na wskaźnik czasu, bo nie mogam
doczekać się końca. nie wspomnę już o tym, że ostatni odcinek doprowadził mnie niemalże do
szału. ale cóż, widocznie nie jest to serial do końca w moim typie. ocenę końcową daje 7, bo seria
mimo wszystko jest bardzo porządnie zrobiona i w gruncie rzeczy - historia fajna.

ocenił(a) serial na 9
hipsta

mi się tam podobało :] miałam podobnie, kiedy już chciałam końca odcinka, ale sądzę, że przynajmniej w moim przypadku było to spowodowane oglądaniem pod rząd zbyt dużej ilości odcinków. chociaż - uwaga spojler - wiele spraw zostało niewyjaśnionych, m.in. co się stało z głową Celty (najlepszym dla mnie rozwiązaniem byłoby, gdyby trafiła do porządnej osoby lub do samej Celty, ale ona sama wolałaby pozostać Bezgłowym Jeźdźcem) lub Kida z Saki. w ogóle zastanawiałam się, gdzie mogła uciec para 15-latków, ale mniejsza. samej Saki dość nie lubiłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones