PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744869}

Durrellowie

The Durrells
7,7 2 577
ocen
7,7 10 1 2577
Durrellowie
powrót do forum serialu Durrellowie

Rozczarowanie

ocenił(a) serial na 6

Serial zaczal sie rewelacyjnie by pod koniec bardzo rozjechac sie z trescia ksiazek i stac sie opowiescia o swataniu mamy Durrell i o jej dziwnym romansie. Szkoda bo kocham ksiazki i spodziewalam sie czegos lepszego.

ocenił(a) serial na 10
ewita101_2

co nie znaczy, że dla nieczytających książek jest to świetna propozycja :) dla mnie była

ocenił(a) serial na 8
Pomezaniac

dla lubiących greckie klimaty świetna propozycja .

pabomir

Według mnie serial rewelacyjny - pierwszy sezon obejrzałam w jeden dzień ;) Zabawny i przyjemny.

ocenił(a) serial na 10
ewita101_2

absolutnie rewelacyjny, nie ma co marudzić i porównywać z książką :)

ocenił(a) serial na 8
ewita101_2

pierwsza seria wg. mnie była najgorsza, ale trzecia to mistrzostwo :-)
Uwielbiam nieśmiało-uwodzicielsko-zadziornie-wstydliwy uśmieszek Pani mamy :-)

ocenił(a) serial na 2
ewita101_2

Całkowicie się z Tobą zgadzam.
Książki z perspektywy Gerry-ego były genialne, tu jest on postacią marginalną, bo na pierwszym planie są dorośli i ich wyimaginowane problemy.
Z matki zrobili rozflirtowaną lafiryndę i kompletnie zepsuli tę postać, choć aktorka jest urocza.

realkriss

Jeszcze pierwszy sezon nakręcony " na motywach". Drugi i trzeci ,to już totalna fantazja scenarzystów. I o ile historie opowiedziane w drugiej serii są zabawne, a motywy postępowania bohaterów w miarę logiczne, to serię trzecią określiłabym jako parodię. Bohaterowie zachowują się nienaturalnie,ich postępowanie jest niedorzeczne. Miotają się , krzyczą, matka serwuje nam całą feerię rozbrajających min, co niestety sprawia,że serial zaczęłam odbierać jak jakąś slapstickową komedię.

muh

Chyba jednak nie ma tragedii, skoro ocena mimo to szósteczka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones