PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 995
ocen
7,5 10 1 74995
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

Niestety, ale nie wytrzymałem do końca 3 odcinka. Po scenach na kanapie jak próbowali udawać doskonałą parę gejów wyłączyłem. Więcej nie mam zamiaru oglądać tego czegoś.
Podsumowując serial 9/10 z Charliem.

RIP TAAHM. :(

Freddie

Generalnie serial jest bardzo słaby bez Charliego, ale ten odcinek akurat im się udał ;)

ocenił(a) serial na 10
xSzefo

Mi też w sumie 3 odcinek najbardziej się podobał z dotychczasowych 12tego sezonu. Może to przez Lindsey i Bertę, jak się całowali na kanapie to po prostu przewinąłem, bo to rzeczywiście było dna dna.

pitixpl

ja niestety mam uraz homofobiczny. serial u mnie juz nie przejdzie.

ocenił(a) serial na 10
Freddie

No spoko, wiadomo, że całowanie się dwóch gości to wynaturzenie i każdy homoseksualista jest po prostu chory, ale zostało to zrobione na potrzeby serialu, który i tak jest dnem dna, więc trzeba było przewinąć zwyczajnie.

pitixpl

Boisz się, że jak obejrzysz całujących się typów to się spedalisz?

ocenił(a) serial na 10
Szejku

Po prostu mnie to obrzydza. Jestem normalny, wybacz. Jak cię rajcuje oglądanie dwóch całujących się gości to tylko i wyłącznie twoja sprawa.

pitixpl

To jak Charlie siedzi na klopie i sra, to też przewijasz, czy cię to rajcuje i oglądasz?

ocenił(a) serial na 10
Szejku

Niestety takie akcje to chyba tylko u Ciebie w chacie na obiedzie. Niestety nie wiem jak tam u Was jest, więc się nie wypowiem.
Idź być ciotą gdzie indziej.

pitixpl

Widzę, że trafiłem cię w czuły punkt plebsie, bo zacząłeś mnie obrażać. :)

ocenił(a) serial na 10
Szejku

Sprowokowałeś mnie dzieciaczku to co niby miałem zrobić? Idź być ciotą gdzie indziej.

pitixpl

Wolę tutaj napawać się swoją wyższością nad dnem jakim niewątpliwie jesteś. :)

ocenił(a) serial na 10
Szejku

To sprawa wiadoma. W internecie chroni Cię kabel, bo na żywo raczej nie będziesz tak kozaczył. Przyroda odrobiona? Bo pewnie jutro masz sprawdzian, więc się szykuj...

pitixpl

Ja już dawno do szkoły nie chodzę, ale widzę, że tobie dziecino prace domowe na sumieniu siedzą i dygasz się jutro w gimbazie zjawić. :D

ocenił(a) serial na 10
Szejku

Pewnie tak. Trochę słaby argument, zupełnie jak dyskusja z Tobą. Jesteś żałosny i niepotrzebnie dałem Ci się sprowokować dzieciaku. No cóż, gratuluję - udało Ci się. Teraz wypad robić dym, gdzie indziej trollu.

pitixpl

Widać nie starcza ci inteligencji by uczyć się na błędach, bo dalej obrażasz i się kompromitujesz. Zalecam psychiatrę. :)

ocenił(a) serial na 10
Szejku

Jakich błędach? Cały czas się kompromitujesz nie potrafiąc przyznać się do prowokacji, którą napisałeś w swoim I do mnie. To Tobie przydałby się psychiatra.

pitixpl

O Jezu, nawet nie starcza ci inteligencji by zrozumieć konsensus wypowiedzi. Nie spodziewałem się, że mam doczynienia z takim bystrzakiem. :D Na takich błędach, które sam zauważyłeś: "niepotrzebnie dałem Ci się sprowokować", niepotrzebnie się dałeś, a dalej się kompromitujesz i dopuszczasz żenujących obraźliwych stwierdzeń gonych małpy. Tylko się pogrążasz swoją głupotą. :)

ocenił(a) serial na 10
Szejku

Szejku - milcz trolu :D

michaelll732

Jaki trollu? Jaja se robie z głupich opinii pana powyżej. :D

ocenił(a) serial na 10
Szejku

Ja się kompromituje? To Ty cały czas piszesz o inteligencji chociaż nadal odpisujesz na moje posty. Dorośnij, błagam.

EOT

pitixpl

A co ma jedno z drugim bystrzaku? Odpisuję, bo mam z ciebie ubaw, tym bardziej, że nie nadążasz. Ok, ja dorosnę, a ty się nie spedal. :)

ocenił(a) serial na 10
Szejku

Żeby się spedalić to musiałbym najpierw wpaść do Ciebie na obiad. A tego raczej nie zrobię.

Szejku

Oj, chyba trafiles w sedno :)

semira1

Chyba tak. :D

ocenił(a) serial na 10
Szejku

Chyba nie.

pitixpl

Oj chyba tak, jesteś krypto gejszą, twoja tajemnica została odkryta. :(

ocenił(a) serial na 10
Szejku

krypto gejsza, będziesz łaskaw wyjaśnić dlaczego?

Freddie

A ja własnie zobaczyłem 3 odcinek 12 sezonu i powiem:
Jest nadzieja.

tekst: charlie sheen juz tu nie mieszka. Całowanie sie. Troche obrzydliwe. Zrzucenie laski z tarasu.

Ogólnie jest śmiesznie. Inaczej niz z Charliem ale jednak smiesznie.
Zobaczymy co dalej wykombinują.

Freddie

Bez Sheena było słabo, ale sezon 12 to żenada. Przestałem oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones