Dwóch i pół (2003-2015)
Dwóch i pół: Sezon 9 Dwóch i pół Sezon 9, Odcinek 17
Odcinek Dwóch i pół (2003-2015)

Not in My Mouth

7,6 400
ocen
7,6 10 1 400
Dwóch i pół
powrót do forum s9e17

s09e17

ocenił(a) serial na 9

Ten serial chyba chyli się już ku upadkowi. Nie śmieszne dowcipy z rzygowinami to już przesada. Jak bym oglądał American Pie 42. Nawet Alan już nie jest taki śmieszny jak zawsze i w sumie to tylko dla niego oglądałem tą 9 serie. Co prawda znowu był Polski wątek w odcinku i można było się dowiedzieć gdzie leży Polska :D Nie wiem czy Donald nie kupił jakiegoś abonamentu (może na euro 2012) na mówienie o naszym kraju.

ocenił(a) serial na 9
Macko_3

Zgadzam się z Tobą. Do tego odcinku wierzyłem w ten serial ale teraz to już tragedia...

Macko_3

Fakt, z tym rzyganiem przegieli. Ogólnie Lindsay ostatnio jest irytująca i nieśmieszna.
Serial już się wypalił i wprowadzenie Kutchera do tej serii, które prawdopodobnie miało temu zapobiec tylko to przyśpieszyło. Zakończenie tego serialu po 8 sezonach byłoby najwłaściwszym wyjściem.

ocenił(a) serial na 5
Macko_3

No serialnie, pojechali tak po całości z tym wymiotowaniem, że szkoda gadać. Nie lubię tego typu żartów.
W ogóle wcześniej tego samego dnia oglądałem najnowszy odcinek "Jak poznałem waszą matkę" i w porównaniu z tym serialem "Dwóch i pół" wydało mi się takie prostackie, prymitywne i niedojrzałe, a co gorsza, było mniej śmieszne. Do 7 sezonu to mój ulubiony sitcom był, teraz to nawet niżej od "2 Broke Girls" czy "How I Met Your Mother" bym ocenił go.

ocenił(a) serial na 7
Macko_3

Serial, słynny z żartów sytuacyjnych poszedł w odstawkę.
Ogólnie powoli robi się to denerwujące, Alan to typowe popychadło, Jake idiota jakich nie mało. Jak dla mnie to jest już żałosne.

Valchall

Dałem mu szansę bez Charliego, na początku jeszcze było w miarę chociaż żaden odcinek nie był na poziomie poprzednich serii, od 3-4 odcinków po 10 minutach mam ochotę wyłączyć bo jest po prostu nudno i raczej przestanę go oglądać :)... gdzie obejrzałem każdy odcinek z poprzednich serii po kilka razy, szkoda że tak popsuli ten serial :)

ocenił(a) serial na 8
sebajwb

Dokładnie, serial opadł na same dno. Nawet na stronie tvfanatic.com według recenzentów odcinek dostał 2,5 gwiazdki na 5, natomiast według głosów urzytkoników tylko 2. Czyli słabiutko....
http://www.tvfanatic.com/2012/02/two-and-a-half-men-review-not-in-my-mouth/
Przeczytajcie komentarze, nie tylko nam się obecna forma odcinków nie podoba.

Teraz czekam na oficjalne info w sprawie oglądalności, ale po ostatnim odcinku który miał widownię liczącą 12,4mln widzów
teraz obstawiam coś około 11,9 więc będzie to najniższa oglądalność w historii serialu !!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 7
Macko_3

myślałem, że będą kontynuować wątek z 16 odcinka, jeśli chodzi o tą lawinę błota, a tu dupa

Macko_3

słaby odcinek, powinien mieć tytuł "latające pawie"

ocenił(a) serial na 8
Macko_3

racja słaby odcinek ...
mam wrażenie, że co chwile są jakieś skecze o Polsce, skąd oni ją znają ?

ocenił(a) serial na 8
Macko_3

Chyba najgorszy odcinek w historii "Dwóch i pół". Akcja z rzygowinami tragedia. I jeszcze ta Zoey, strasznie irytująca postać. Żenada ogólnie. I znowu jakieś słabe żarty o Polsce. Chyba jakiś Polak przeleciał żonę producenta.

ocenił(a) serial na 9
Macko_3

zdecydowanie przesadzili z rzygami do momentu czyszczenia kibla to jeszczy było strawne

ocenił(a) serial na 10
kozodoj

gdzie to można obejrzeć ?

ocenił(a) serial na 10
Macko_3

Jake ratuje ten serial ale i tak lubie Waldena.

użytkownik usunięty
Macko_3

Odcinek śmieszny ale znowu był przytyk o Polakach co oni do nas mają bez jaj ale z tym wymiotami to przegieli pałkę to miało być śmieszne na początku ale coż tak bywa no i Jake najlepszy heehe .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones