Kat Dennings 

Katherine Victoria Litwack

7,7
9 529 ocen gry aktorskiej
Kat Dennings
Kat urodziła się w amerykańskiej rodzinie w Filadelfii, gdzie dorastała. Karierę aktorską rozpoczęłą w 2000 roku, udziałem w serialu dla HBO pt. Sex and the City. Zanim rozpoczęła zdjęcia regularnie brała udział w telewizyjnym show- Raising Dad. Od tego czasu Kat zaczęłam występować w programach telewizyjnych i filmach, włączając to Raise your voive (Szansa na sukces 2004) oraz Czterdziestoletni prawiczek (2005). Pomimo, że Kat ma 19 lat, w większości filmów zagrała zbuntowaną córkę w wieku 15-16 lat. Dennings wystąpiła również jako "Zoey" w kilku odcinkach ER w 2005 i 2006r. Była także gościem - gwiadzą w CSI:NY gdzie zagrała Sarah Endecott w odcinku pt: Manhattan Manhunt (2005).

więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 13 czerwca 1986

miejsce urodzenia: Filadelfia, Pensylwania, USA

wzrost: 164 cm

Była brana pod uwagę do roli Laynie Hart w serialu "Everwood". Ostatecznie otrzymała ją Nora Zehetner.
Do roli Sloane w filmie "Szansa na sukces" przygotowywała się biorąc lekcje gry na pianinie.
Ma piątkę starszego rodzeństwa, m.in. brata Geoffreya i siostrę Debbie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Chodzący ideał.

Usta ma fenomenalne, zresztą jak cała ona, uwielbiam taki typ urody, dla mnie to kobieta idealna. Jednak zastanawiają mnie jej usta - czytałam różnie, wiele razy, że są naturalne i tyle samo razy, że robione. Jak sądzicie?

Ona jest świetna !. , śliczna i wg. nic dodać nic ująć uwielbiam filmy z nią ! :_D

mega podobna do Hilary ;)

Sądząc po jej wpisach na portalach społecznościowych (Instagram) wydaje się bardzo wesołą i miłą osobą. Szkoda, że nie dostaje fajnych ról w filmach.