PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346347}
4,7 2 074
oceny
4,7 10 1 2074
Dwie strony medalu
powrót do forum serialu Dwie strony medalu

Juz sie nie da tego czytac ani sluchac, praktycznie w kazdym wywiadzie podkresla jaki to z niego bokser, w mlodosci mial talent itp. Ostatnio gdzies czytalem jak sie chwalil ze mial sparing z Rylik i ja trafil hakiem:) Lepper tez mial taki sparing dla picu i tez Rylik trafil:) I jeszcze kiedys przy okazji jakiejs gali boksu przed albo w przerwie zrobil taka pokazowke trening na tarczach z trenerem. A w tym serialu tes tylko skacze i wali w worek. No zenada. Panie Olbrychski skoncz waść wstydu se oszczedz:)))))

użytkownik usunięty

no nie:-) i jeszcze dali fotke jak Olbrychski udaje boksera

Lubi to chłop, to co mu żałować. Dokleja do aktorstwa to, co planował mając lat 8 jako zawód. Niewielu szczeniaków, którzy marzą o byciu archeologiem, a lądują w urzędzie powiatowym, jeździ po godzinach na wykopaliska. Jemu jakoś się udało, tak, jak mnie z moim hobbystycznym graniem na fortepianie udało się napisać na anglistyce pracę semestralną na temat fortepianu w dziewiętnastowiecznej Anglii. Uważam, że jak można, to warto wykorzystywać wiedzę 'poboczną'.

TangoAndWaltz

Że czasami ma się 'co by było, gdyby udało się full time...' Ja też czasami szpanuję, że jestem Rachmaninowem i Lisztem w jednym. Może i lepiej, że mu full time boks nie poszedł, bo miałby już dziesięć razy złamany nos, dwa złamane żebra, naderwaną piętę i wstrząs mózgu, nie mówiąc o sporych szansach na odklejenie siatkówki oka. A tak tylko wpadł z koniem pod lód do przerębli :)))

TangoAndWaltz

[O Kuleju]
http://michalpol.blox.pl/2012/07/Czlowiek-ktory-sie-ciosom-nie-klanial.html
'Daniel, nigdy nie byłem na deskach, teraz mnie trzymaj...'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones