PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346347}
4,7 2 074
oceny
4,7 10 1 2074
Dwie strony medalu
powrót do forum serialu Dwie strony medalu

chodzi mi o pieska ktorego ma Toni, jak nazywa sie ta rasa psow?? wie ktos???

asdfghj

KRZYŻOWKA RATLERKA Z YETI......................................

obserwator_4

bardzo smieszne ... czy ktos mi odpowie??

asdfghj

To jest kundel chyba! Każdy by chyba zauważył

asdfghj

Piesek o którego pytasz należy do rasy Jack Russell Terrier lub Parson Russell Terrier.

Obydwie rasy wywodzą się z angielskiej Parson Jack Russell Terrier, podzielonej dopiero w roku 2000 na Jack Russel i Parson Russell.
Subtelna różnica polega na tym, że Parson ma długie nóżki a Jack Russell nieco krótsze. Którego z nich ma serialowy Toni? Przyjrzeć musiałby się już specjalista od terierów.

Pieski te występują w trzech sierściach:
- krótkowłosa - włos któtki, przylegający
- złamana - włos średniej długości, układający się w jednym kierunku,
- szorstkowłosa - włos dosyć długi, ułożenie w różnych kierunkach.

Jeśli chodzi o serialowego pieska, stawiałbym na sierść złamaną.
Na google znajdziesz mnóstwo fotek i informacji o tych rasach.
Pozdrawiam serdecznie

(widzisz, tak to już jest na forach internetowych, że zanim doczekasz się na kogoś życzliwego, zawsze znajdzie się wcześniej parę gejzerów intelektu, którzy z sobie tylko znanych powodów i celów wypuszczą w świat czytelny sygnał "jestem matołem" - taki naród)

ocenił(a) serial na 3
asdfghj

Pamiętam, kiedyś na Maxiorze był filmik z takim australijskim ptakiem (nie pamiętam jak się nazywa, w każdym razie świetnie naśladuje głosy). Kilka osób, które mają pojęcie o ornitologii napisało jaki to gatunek, tyczasem znalazło sie sporo gwiazdek które wypisywały "co wy gadacie ludzie, przecież to paw" (-_-)".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones