PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297993}

Dylematu 5

2,1 3 900
ocen
2,1 10 1 3900
Dylematu 5
powrót do forum serialu Dylematu 5

o mój boże :o

ocenił(a) serial na 1

dziś w tv zobaczyłem pierwszy odcinek, z ciekawosci chce dojechać do ostatniego (choć łatwo nie będzie) narazie oceniam ten serial jako totalne gó#@o, słabe wręcz tępe dialogi, scenariusz jakby pisany na prędce w kiblu i to przy mega zatwardzeniu.
Gniot na poziomie kac wawa.

ari78

no jest to gówno przez Karolaka , ale ten serial ratują : Pyrkosz, Czerwińska, Pokora, Sapryk, Celińska, Kryszak, Braciak, Królikowski, Charewicz. Mówię że to gówno mimo że fajne, ale gówno w sensie że Kotkowa nie jest żoną Kotka tylko radną, Kotkowa nie jest z Kołkiem, a Aniołowa to nie Aniołowa tylko jakaś Bankierka, a Ewa Majewska to nie Ewa Majewska, i gdyby tak nie pomieszali to może by to było całkiem fajne , a ten serial jest taki sobie ale da mi się go oglądać.

ocenił(a) serial na 1
kinomanka_13

Tego serialu nic nie ratuje. Gówno straszne.

ocenił(a) serial na 1
rock79

Niestety

ocenił(a) serial na 1
ari78

Niestety to jest rzeczywiście gówno. Teraz widać, ile znaczy reżyser i sceanariusz, bo większość aktorów to stare legendy z Alternatyw, a serial cieniutki, pomimo świetnej obsady

ari78

Co Ty, "Kac Wawa" jakoś dało się obejrzeć ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones