PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786981}

Dynastia

Dynasty
7,4 18 347
ocen
7,4 10 1 18347
Dynastia
powrót do forum serialu Dynastia

Ciemnoskórzy Jeff i Monica, Sammy Jo z przyrodzeniem...
Dość... specyficzne.

ocenił(a) serial na 1
Kansas_City_Shuffle

Jak dla mnie to co zrobili z tymi postaciami to istne szaleństwo. Szkoda, że cała obsada nie jest czarna. Serio ileż można tej poprawności politycznej?!
Przynajmniej Alexis jest dobra. A nawet najlepsza ;)

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Po roli Edie Britt wiedziałem, że będzie to idealna Alexis :D

ocenił(a) serial na 1
taggan

Cudowna jest. Jedynie dla niej oglądam to to dziadostwo :D

Dead_Bite

Jezus Maria, to nie ma nic z poprawnością polityczną, to jest tak zwane zwiększanie różnorodności. Poprawność polityczna oznacza coś innego. Poprawny politycznie byłby film, w który pokazaliby więzienie w USA, gdzie latynosów i czarnych byłoby mniej niż białych, albo pokazano by społeczność muzułmanów, wśród której nie ma ekstremistów i zachowują się jak wszyscy inni. Poprawność polityczna to nie mówienie o czymś, udawanie, że coś nie istnieje.

Wrzucanie czarnoskórych aktorów i latynosów to przede wszystkim skok na kasę, bo oni mieszkają w USA i oni oglądają Netflixa też. Jeśli chodzi o kobiety to o Dynastię nie ma się co martwić, bo zawsze w serialu coś znaczyły, więc pewnie w latach 80 chcieli promować feminizm ;) A co do wrzucania homoseksualistów to w oryginale też mieliśmy ważną postać, która była gejem.

I rozumiem, że kogoś mogą denerwować murzyni w filmach historycznych, bo mnie to też denerwuje jeśli nie ma logicznego uzasadnienia. Natomiast mieć z tym problem w serialu, którego akcja się dzieje w USA, gdzie prezydentem był murzyn, gdzie mieli wielu ważnych czarnych polityków, a także biznesmenów, podchodzi pod paranoję.

Kansas_City_Shuffle

Też mi szczęka opadła :))

ocenił(a) serial na 7
Kansas_City_Shuffle

Proszę brać pod uwagę że to amerykańska produkcja A tam automatycznie stanowią liczną część populacji więc dlaczego miałoby och nie być.

ocenił(a) serial na 7
aldona_lip

*afroamerykanie zamiast automatycznie

aldona_lip

Nie przepadam za ludźmi, którzy nie potrafią posługiwać się językiem ojczystym.

ocenił(a) serial na 7
aldona_lip

Właśnie widzę, że nie rozumiesz.

ocenił(a) serial na 7
Kansas_City_Shuffle

Od kiedy autokorekta w telefonie to brak znajomości języka?

aldona_lip

To nie jest autokorekta, tylko podpowiedź. Przy czym nie jest automatyczna.
Interpunkcja stanowi również część składową języka ojczystego. U Ciebie jej brak.
A smartfon, laptop czy pecet nie zastąpi twojego rozumu. Należy czytać własne treści, zanim wciśnie się "enter".

ocenił(a) serial na 7
Kansas_City_Shuffle

U mnie są automatyczne. Po kliknięciu spacji słowo poprawia się wg algorytmu.
OK, nie sprawdziłam przed wysłaniem, ale co to ma do rzeczy?

aldona_lip

Jak ktoś nie ma argumentów czepia się gramatyki. Zgadzam się z tobą w pełni. Wrzucanie murzynów na siłę mnie śmieszy, ale tu jak najbardziej czarni mogą grać i to jest bardzo logiczne, także z finansowego punktu widzenia. Serial nie jest kręcony w Polsce, tylko w USA.

Kansas_City_Shuffle

Ciekawie zbudowanych zdań używasz. Pouczasz innych, co do poprawności językowej, a sam popełniłeś kilka błędów. Może też byś sprawdził przed wysłaniem? :)

aldona_lip

Znaczy się murzyni?

Kansas_City_Shuffle

O co dokładnie chodzi z tym przyrodzeniem? Nie oglądałem serialu, więc może mnie tym zachęcisz.

ocenił(a) serial na 8
Jackie88

Jest mężczyzną, zdrobnienie od Samuel. A serial warto, nie jest najwyższych lotów, ale gwarantuje rozrywkę.

taggan

Ale co jest kontrowersyjnego w tym, że mężczyzna ma przyrodzenie?

Jackie88

Jest w tym coś zaskakującego. Niekiedy :)

ocenił(a) serial na 8
Jackie88

Widać, że ktoś nie oglądał oryginalnej Dynastii. W niej Sammy Jo była kobietą.

taggan

nie oglądałem jeszcze żadnej wersji dynastii :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones