PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790806}

Dzień

De Dag
7,5 1 397
ocen
7,5 10 1 1397
Dzień
powrót do forum serialu Dzień

Akurat w tym wypadku nie jest to pusty slogan. Wczoraj skończyłem oglądać na nc+ go tv. Profesjonalizm z każdej strony-napięcie, realizacja(wiecie o co chodzi, jeśli obejrzeliście 2 pierwsze odcinki w niedzielę na ale kino+), gra aktorów, patenty techniczne przestępców i policji, fabuła. Właśnie - kończę pisać. Moim zdaniem z tego modelu zaraz inni zaczną "wycinać" wzór.

pp03

SPOILER! Oglądałem dwa pierwsze odcinki i po zakończeniu drugiego mam wrażenie że scenarzysta to niezły jajcarz :d Serial zamierzam obejrzeć do końca ale jedną rzecz chciałbym wiedzieć teraz. Czy ta osoba której pod koniec wszyscy szukali odnajdzie się żywa? Galeria filmwebu nieco spoileruje i jest w niej zdjęcie na którym wszyscy są przybici (4 rząd od dołu) lecz nie widać szczęśliwego powrotu :( Pisane z tabletu więc przepraszam za zbyt mały odstęp.

ocenił(a) serial na 9
Bonus2

Tutaj zdjęcia wyświetlają się w jednej linii, więc nie ma rzędów :) Ale jeśli podasz mi nr zdjęcia, to chętnie odpowiem na Twoje pytanie. Tylko po co chcesz wiedzieć i psuć sobie zabawę? :)

ocenił(a) serial na 7
pp03

ile jest w sumie odcinków?

ocenił(a) serial na 6
typisb

12

ocenił(a) serial na 7
dabroski

Dziękuję!

ocenił(a) serial na 9
typisb

Na upartego można było wprowadzić numerację 1a, 1b, 2a, 2b, itd. Bo tak naprawdę ten serial jest podzielony na 6 odcinków, tylko że każdy jest pokazywany z dwóch perspektyw. Jak dla mnie genialne rozwiązanie ;)

pp03

Jest to pusty slogan. Przesadzasz z euforią. Serial jest ciekawy, ale niemrawy jak większość europejskiego kina kryminalnego.

ocenił(a) serial na 7
skydancer_filmweb

A jakie były lepsze w 2018 lub będą? Chętnie bym obejrzał. "Dzień" jak dla mnie co najwyżej dobry, dużo lepsza Sukcesja ale on średnio kryminalny.

ocenił(a) serial na 8
sonic2sonic

Chyba nie warto dyskutować z kimś kto twierdzi że europejskie kryminały są niemrawe.

ocenił(a) serial na 8
urbi15

Zgadzam się z Tobą. Uwielbiam skandynawskie niemrawe kryminały. Klimat, kolor, sposób opowiadania.

skydancer_filmweb

Bo to nie jest dla wielbicieli sensacyjnych strzelanek z kraju gwiaździstego sztandaru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones