PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34210}

Dzieci Diuny

Children of Dune
7,0 3 064
oceny
7,0 10 1 3064
Dzieci Diuny
powrót do forum serialu Dzieci Diuny

a kiedy pojawią się następne dwie , może ktoś wie?

ocenił(a) serial na 9
nissano

Dziwne pytanie. Przecież cała miniseria była wydana już kilka lat temu w charakterystycznej, graniastosłupowej edycji, ale cena raczej mało strawna (grubo ponad 100 zł), kilka miesięcy temu wyszła edycja "normalna" 3x DVD bez nieustawnych popierdółek (zamiast dziwacznego opakowania dużo bardziej przydałyby się dodatki i komentarze o przebogatym uniwersum Diuny, bo miniseria łącząc wątki z "Mesjasza Diuny" i "Dzieci Diuny" z konieczności skraca/pomija sporo z nich.

Ale skoro napisałeś "Pierwsza część już się pojawiła na dvd,
a kiedy pojawią się następne dwie , może ktoś wie?" to może chodzi Ci o edycję biedronkową z EPIPOLu po 9,99 zł. Pierwsza część miniserii była pod koniec lipca, właśnie (20 stycznia) kupiłem część drugą. Przy dobrych wiatrach za kolejne kilka miesięcy będzie domknięcie miniserii. IMHO nieco chora dystrybucja, bo w salonikach Empiku, Kolportera itp. nie mogłem kupić - nie było, tak samo jak nie ma Diuny z 2000 r. z Newmanem Kodeteva - nakład wyczerpany. Trochę dziwaczna ta dystrybucja w PL po spożywczakach, ale od kiedy ta "sieć" bawi się w MVNO nie mając nawet głupiej obsługi kart kredytowych w kasach, to już nic mnie nie zdziwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones