Po co wogole patrzec na to jak pewnie za pare miesiecy przerwia emisje tak jak serial ,,To moje zycie'' puls puszcza i po czasie przerywa seriale. Nie ogladajcie tego szajsu
Ten serial jest tragiczny. Z tekstów biblijnych zrobili opere mydlaną. Gra aktorska na poziomie programów typu "Dlaczego ja". Jeszcze w miarę wyglądają stroje i to wszystko. Nie zdziwię się jak go zdejmą po paru odcinkach.
super serial! jestem zachwycony bo ma piękną obsadę i niewątpliwe walory edukacyjne wystarczy poczytać o faraonie SETI Ramzesie 2 i Nefretiere żeby zobaczyć zgodność z tą filmową opowieścią
Zgadza się.Nuda dno i porażka.Widziałam jeden odcinek,bo byłam na dobę w szpitalu,ponieważ panie tam go oglądały.I doszłam do wniosku że nigdy więcej!To ja już wolę Wspaniałe Stulecie Hurrem-Sulejman i WS Sułtanka Kosem.
Historię Mojżesza zna każde dziecko z BIBLII i wielu filmów >Ile można to oglądac a plus jeszcze chce katować 170 godzin.
"Historyczne tło jest jednak tutaj tylko pretekstem do ukazania dworskich intryg, skomplikowanych relacji rodzinnych, bezwzględnej walki o władzę oraz całej gamy uczuć, które od zawsze towarzyszą człowiekowi, takich jak miłość, zazdrość i nienawiść. Bohaterami są zarówno historyczne, jak i fikcyjne postaci"
nie chcesz to nie oglądaj, mi się serilal bardzo podoba