6,8 2 076
ocen
6,8 10 1 2076
219
chce zobaczyć
{"type":"film","id":35974,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Dziewczyna+i+ch%C5%82opak-1977-35974/tv","text":"W TV"}]}
Dziewczyna i chłopak
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Początek wakacji. Tosia wychodzi ze szpitala z ostrzyżoną głową, jest przez to bardzo podobna do brata Tomka. Mama dzieci wyjeżdża służbowo, a zapracowany tata decyduje się wysłać je z domu. Tosię - do cioci Isi, Tomka - do stryja nadleśniczego. Tomek musi stoczyć honorowy pojedynek z kolegą Cześkiem. Tylko w kąpielówkach goni swojegoPoczątek wakacji. Tosia wychodzi ze szpitala z ostrzyżoną głową, jest przez to bardzo podobna do brata Tomka. Mama dzieci wyjeżdża służbowo, a zapracowany tata decyduje się wysłać je z domu. Tosię - do cioci Isi, Tomka - do stryja nadleśniczego. Tomek musi stoczyć honorowy pojedynek z kolegą Cześkiem. Tylko w kąpielówkach goni swojego adwersarza aż pod dom. Na pływalni ratownik szuka rzekomego topielca, ojciec Tomka dowiaduje się o całej aferze. Nakłada na chłopca areszt domowy, lecz Tomek szykuje się do bójki z Cześkiem. Tosia w chłopięcym ubraniu "udaje" brata w domu, gdy zjawia się gajowy wysłany przez stryja. Dziewczyna zostawia Tomkowi list i... jedzie do leśniczówki. Tam dzielnie udaje chłopaka, choć dwaj kuzyni poddają ją twardym próbom. Tosia zostaje bohaterką, przyczynia się do złapania kłusownika. Przyznaje się do mistyfikacji i w chwale wraca do domu. Tomek po rozprawie z Cześkiem zastaje w domu list. W sukience Tosi wyrusza do cioci Isi. Tam dyryguje "damskim teamem" ciotki, podejmuje rywalizację z "bandą" chłopaków z sąsiedztwa. Ratuje z ognia jednego z chłopców i nagrodzony wraca do domu.

Dziewczyna i chłopak zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.