PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121158}

Dziewczyna z oceanu

Ocean Girl
7,3 1 126
ocen
7,3 10 1 1126
Dziewczyna z oceanu
powrót do forum serialu Dziewczyna z oceanu

uwielbialam ten film na minimaxie czy zigzapie juz nie pamietam kiedy lecial to bylo tak dawno..żal ze teraz go juz nie ma nawet w internecie trudno mi go znalesc, pieknie plywala ta dziewczyna jak delfin

alien45

Ja też bardzo lubiałam ten serial.Leciał chyba na TVP1 a może i na TVN kiedy byłam jeszcze dzieckiem.Szkoda że teraz nie emitują starszych seriali.

krystynalubicz8

LUBIŁAŚ!!!

ocenił(a) serial na 7
alien45

nie ma na necie to dużo powiedziane... o ile się nie mylę na Veoh Web Playerze można obejrzeć, chociaż co do ilości odcinków nie jestem pewny bo na wikipedii pisze że film ostatecznie miał 81 zamiast 78 odc a nie mogę tych 3 znaleźć (13+13+26+26=78)

winnersf

https://www.youtube.com/watch?v=_EHjrblHLrI&list=PLoluLSjKRbFnYzI-BU2hCUHS-IO8Hq pGO
Sezon I. Reszta też jest.

alien45

to było cudowne!
oglądałam to zawsze na minimaxie , późniejszym zig zapie, bardzo mi tego brakuje..
znalazłam w necie 78 odcinków, niestety po angielsku i z limitem...
szkoda, że już tego nie puszczają w tv,

ocenił(a) serial na 7
Pommella

no po polsku problem znaleźć ale tak jak mówiłem na veoh chodzi nieźle i jakość jest znośna tylko że eng i jeśli masz łącze dobre to spokojnie można oglądać jeden za drugim ja tak sobie zrobiłem 4 dniowy seans :P w sumie jak dla mnie nawet wolę oryginalną wersję językową bo nieraz tłumaczenia filmów to bywają żalowe jeśli chociaż trochę znam język oryginalny filmu :P no chyba że oglądam indyjskie filmy bo tam bez napisów albo lektora/dubbingu to bez kija strach podchodzić :P

Pommella

Jakie niestety? Naucz się. Napisy też istnieją (po angielsku) - można znaleźć.

ocenił(a) serial na 9
alien45

Pamiętam, jak przez mgłę, że obejrzenie odcinka zostawiło twardy ślad w psychice-tak to wtedy na mnie działało. Zwątpić można było w we własną cywilizację. Ale ogólnie było bardzo ciekawie.

ocenił(a) serial na 7
alien45

Na youtube są chyba wszystkie odcinki, tyle że bez napisów.

alien45

A wie ktoś gdzie można obejrzeć ,,Nera księżniczka Oceani"?
Serial animowany będący ,, kontynuacja" też bardzo fajny.
Zresztą jest w ,, powiązanych".
Na TVP 2 była emitowana wersja z polskim dubbingiem której od lat poszukuję.
Tylko ona mnie interesuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones