PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 834
oceny
7,2 10 1 23834
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

Hollywood płonie, kolejne oskarżenia o molestowania wciąż wypływają, a mi w ramach tego przypomniał się odcinek 3 szóstego sezonu. Bezbłędnie opisuje to, co się dzieje nie tylko w showbiznesie, ale i na całym świecie. A końcówka przedstawia 1:1 jak może wyglądać takie molestowanie. Myślę, że Harvey miał bardzo podobne metody, nie wiadomo czy śmiać się z tego czy płakać. W każdym razie brawo dla Leny, że wyczuła klimat i stworzyła niemal profetyczny odcinek.

nynavee

Co za różnica. Kobieta jest mega przewidywalna.

Kobieta to istota próżna, płytka i egoistyczna. To fakt.
Ja mając 23 lata zamieniłem się w drania, gdy już poznałem na wylot naturę kobiet sprawdzając to na wszystkie możliwe sposoby.
Celem w relacji z kobietami stało się zabajerować, wyruchać na 1, 2 lub 3 spotkaniu. Bawić się ofiarą i tyle.
Być w tym najskuteczniejszym. Bo każde inne działanie jest frajerstwem, bo jaki sens starać się o coś co pierwsi lepsi dostają na tacy :)


RAMY W JAKIE WCHODZĄ KOBIETY:

1) Kobiety gardzą wartościowymi facetami, którzy nie zaliczają panienek,
starają się, nie okłamują, nie zdradzają. Tacy mogą być inteligentni, dojrzali, romantyczni,
zabawni, szczerzy, wrażliwi, a to mało obchodzi kobiety, jeśli są mało przystojni lub
mało zamożni lub mało przebojowi.

2) Kobiety zamieniają w łatwe ku.wy dla najpłytszych facetów:
dla przystojnych lub zamożnych lub pewnych siebie i przebojowych z dobrą bajerą,
a jeszcze łatwiejsze robią się dla sławnych.
Kobiety są najłatwiejsze więc dla facetów, którzy:
-Najbardziej bajerują
-Kopulują z największą ilością samic,
-Traktują najbardziej przedmiotowo,
-Najmniej się starają, bo nie muszą,
-Najwięcej okłamują i zdradzają, bo mogą
-A zdarza się, że biją, poniżają, gwałcą, nagrywają podczas seksu i wstawiają do sieci

A kobiety się zachwycają, bo ktoś przystojny lub zamożny lub przebojowy lub obcokrajowiec lub sławny
-Takim najłatwiej dają seks i miłość
-Z takimi chętnie godzą się na seks bez zobowiązań
-Z takimi szybko godzą się na seks licząc na związek i są wykorzystane
-Takim dają się na tacy, bo po stokroć wolą same wybierać samców, którzy im się podobają niż mieć starania
-Przez takich w związkach są okłamywane i zdradzane, a czasem nawet bite i poniżane
-Wyjątkowo łatwo kobietom natomiast zdradzać czy opuszczać tych wartościowszych frajerów - mniej przystojnych lub mniej zamożnych lub mniej przebojowych,
a gdy mają faceta z powodzeniem, którzy zaliczył wiele kobiet, nie stara się, zdradza, a nawet bije,
to bardzo dużo kobiet siedzi z kimś takim i tłumaczy jakąś miłością, jakby coś takiego istniało :)

3) Kobiety nie oceniają po wartościach, po przeszłości z iloma, z kim, dlaczego i
po najbardziej prawdopodobnej przyszłości tyko po jakimś wyglądzie (próżność),
po kasie (egoizm i próżność) lub przebojowości (cwaniactwie)

4) Kobiety same nie chcą być oceniane po przeszłości, bo zawsze wyjdzie, że najgorzej traktowały wartościowych facetów, a były najłatwiejsze dla najpłytszych.


Dowody:
1) Biografie sławnych ludzi i z władzą, który zaliczali po kilkaset kobiet lub kilka tysięcy
2) Książki uwodzicieli i rozmowy z nimi, dlaczego postanowili zostać nimi i zaliczać setki kobiet
3) Rozmowy na temat selekcji naturalnej
4) Obserwacje znajomych
5) Test na czacie - pisanie do ok 250 kobiet z 2 profili. Jeden w roli przebojowego płytkiego faceta,
a drugi wartościowego i sprawdzenie co przyciąga kobiety i daje powodzenie.
6) Test na portalu ze zdjęciami - pisanie znów do ok 250 kobiet z 2 profili.
Z profilu ze zdjęciami moimi przystojniaka mogłem pisać byle co i traktować jak przedmiot,
a same kobiety się pchały, by się umówić na randkę czy seks, a z profilu mojego kumpla mógł się wysilać 100 razy bardziej, a mało która chciała nawet rozmawiać. Żadna sama nie napisała, a mnie same zaczepiały.
7) Podstawianie kobietom płytkich facetów i wartościowych, którym się zainteresują
8) Przeskanowanie przeszłości seksualnej ok 1000 kobiet i 2000 mężczyzn.
9) Randkowanie z ok 200 kobietami i dzialanie najbardziej skuteczne bez sentymentów, by mieć dużo relacji seksualnych nie tracąc czasu czy kasy na randki.
Zawsze miałem powodzenie, ale po przemianie w drania było o wiele większe. Ma się szybko i łatwo seks z kobietami jakimi się chce go mieć.

Skoro miliony przystojnych śmieci, zamożnych śmieci, pewnych siebie i przebojowych śmieci ma ładne kobiety, ma wiele ładnych kobiet,
ma seks z nimi na 1 lub 2 lub 3 spotkaniu po co się starać o coś co pierwsi lepsi mają od razu ? Bezcelowe.
Opłaca się tylko tak samo robić.
Mogę tylko współczuć naiwnym frajerom.
Nie ma to jak mieć dziewczynę lub żonę, której spuszczali się do ryja i cipy śmiecie, dla których była kolejną ku..wą do wyruchania. a frajerzy się cieszą, że tracą kasę i czas na istotę, która dla innych była dzi.ką :)
A jak nie była łatwiejsza dla innych przed tym związkiem to będzie po zakończonym związku.
90% kobiet dla kogoś była tylko zabawką bez zobowiązań.
Czasem są wyjątki od reguły o jakich pisze i facet, który mógłby zaliczać na pęczki nie robi tego i
jest wierny od początku jednej, ale to jest na zasadzie ślepej kurze trafiło się ziarno,
bo jest przystojny lub zamożny lub przebojowy.
Bez żadnych z tych trzech atutów mógłby być 20-krotnie bardziej wartościowym gościem,
a kobiety olewałyby go ciepłym moczem :)
To nie jest przypadek, że ok 95% relacji damsko-męskich się rozpada.
70% małżeństw w krajach cywilizowanych, gdzie nie ma zacofania kończy się rozwodem,
a wśród dalszych 30% bez rozwodu większość jest zwyczajną farsą.
Wszystko dlatego, że faceci patrzą głównie lub tylko na wygląd,
a kobiety są łatwe dla przystojnych lub zamożnych lub przebojowych z dobrą bajerą lub popularnych.
Ma to wszystko bardzo słabe podstawy,
bo opiera się na próżności, cwaniactwie, egoiźmie jako główne wabiki przyciągania płci przeciwnej.

Kobiety nie mają żadnych sentymentów. Olewają najbardziej wartościowych facetów, a są łatwe dla najpłytszych.
Mężczyźni z powodzeniem nie mają żadnych sentymentów. Traktują kobiety najbardziej przedmiotowo.
Więc ja tym bardziej nie mam od bardzo dawna żadnych sentymentów.

Kobiety zadając się z mężczyznami przystojnymi lub zamożnymi lub przebojowymi z dobrą bajerą lub sławnymi w większości przypadków są:
-Szmatą na seks bez zobowiązań
-Wykorzystaną przez takich, bo prują się licząc na związek
-Nie doświadczają od takich żadnych starań, bo dają się na tacy. Często same się o wiele bardziej o takich starają
-Mają kogoś z dużym przebiegiem. To tak jakby facet miał związek z prostytutką z przebiegiem dużym i się cieszył
-Sa okłamywane i zdradzane
-Bite i poniżane
-Zgwałcone
-Nagrywane podczas seksu i później to jest wstawione do netu często po zakończeniu relacji


Osobną kwestią są takie miejsca jak kluby. Raj dla patologii, marginesu społecznego i wulgarnego towarzystwa.
Raj dla facetów, którzy przyszli zaliczyć kolejną darmową ku.wę taniej niż w burdelu.
Alkohol, narkotyki, najbardziej tandetna głośna muzyka, przyzwolenie na dotyk seksualny. Gwałty.
Nie ma to jak jakiś frajer potem ma za dziewczynę/żonę szmatę, której spuszczali się do ryja i cipa pierwsi lepsi śmiecie,
którzy chodzili do klubów zaliczać tanie ku.wy, które szybciutko pruły się z przystojnymi śmieciami/zamożnymi śmieciami/przebojowymi śmieciami.
Tworzenie się prostytucji. Gangsterzy mówią wprost wystarczy podstawić im faceta z powodzeniem i przynęta złapana.
Podobnie czaty - całe legiony facetów podobnego kalibru jak w klubach.

ocenił(a) serial na 7
returner

Hej, znam cię:) Ten tekst już mi mignął wiele wiele razy pośród innych dyskusji na filmwebie, widzę, twoja misja trwa;) Nie sądziłam, że i ja się załapię na tę notkę kopiuj-wklej sprzed lat. Ale jako, że jesteś już troszkę legendą tego forum, to pozdrawiam;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones