Dawno nie czekałam tak na serial, już sama fabuła zapowiada ''coś dla mnie", a to jeszcze produkcja HBO, po którym zawsze się spodziewam co najmniej dobrego poziomu serialu. Świetny zwiastun tylko dodał mi na niego apetytu. Mam nadzieję, że nie czeka mnie rozczarowanie i serial zasili spore grono moich ulubionych produkcji.
Milady, świetnie to ujęłaś. Nie mogę się doczekać tak samo jak ty. Mam nadzieję że i tym razem HBO nas, serialomaniaków, nie zawiedzie. Z niecierpliwością czekam na premierę.
Już jest pilot w sieci. Świetny serial, naturalny, 'słodko-gorzki'. Bohaterowie nie są zbytnio wygładzeni i wymalowani, jak zdarza się w innych produkcjach. Będę śledzić kolejne odcinki, to również 'coś dla mnie'. Obyczajowy, bezpretensjonalny, o wszystkim i o niczym :)
Tak, wczoraj właśnie też widziałam. Zdecydowanie się nie zawiodłam, od razu kupiłam bohaterki, ich naturalność, przygody i ten dosyć specyficzny humor. Po pewnych postach jednak widzę, że niektórzy jakoś mylnie odebrali estetykę tego serialu, bo czytając, że aktorzy są ,,nieatrakcyjni i fatalnie ubrani", to nasuwa się myśl, że spodziewano się czegoś w stylu Plotkary. Nie dziwi mnie to, bo zazwyczaj tak jest w serialach, w których główną rolę mają ok.20-letnie kobiety, ale ten serial od początku zapowiadał inne spojrzenie i ja dlatego właśnie się nim zainteresowałam.