PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537032}

Dzikie serce

Corazón salvaje
7,2 303
oceny
7,2 10 1 303
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Hej, mam prośbę. Wiem, że to będzie spoiler, więc ci którzy nie chcą, nie muszą tego czytać.
Czy ktoś mógłby mi napisać, jak się kończy ta telenowela, to znaczy, co się dzieje
z poszczególnymi bohaterami?!
Z góry dziękuję.

Czarodziejkazksiezyca_2

Uwaga mogę się mylić.
Leonarda zamieszkuje w lochach. Z tego co mi się wydaje Noel bierze rozwód z Leonardą. Aimee popełnia samobójstwo, Renato umiera.Gabriel i Jimena biorą ślub. Regina i Juan de Dios ponowie biorą ślub.

ocenił(a) serial na 8
anna_11_90

Wielkie dzięki, ale mam jeszcze jedno pytanie - co się stanie z Marią del Rosario i Rosendą?

Czarodziejkazksiezyca_2

Maria del Rosario ucieknie z lochów i zamieszka z jakąś kobietą w chacie na plaży, dopóki nie spotka swojej niani i swojego syna, z którym zamieszka. Ale wydaje mi się że przed końcem telenoweli ją uśmiercą, ponieważ chorowała. Wnioskuję to z tego, że prosiła swoją nianię o opiekę nad jej synem.
Rosenda będzie miała romans z Rodrigo, z którym zajdzie w ciążę. Zakocha się z wzajemnością w doktorze Pablo Miranda. Rodrigo będzie chciał zabić Rosendę i swoje nie narodzone jeszcze dziecko więc razem z matką wyjadą z miasta.

ocenił(a) serial na 8
anna_11_90

Wielkie dzieki,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones