PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

j.w.z reguły nie oglądam tego typu seriali jednak ostatnio udało mi się obejrzeć kilka odcinków.Jakież było moje zdziwienie gdy główny bohater-niejaki Octavio nie poznał swojej byłej ukochanej tylko dlatego,że miała na sobie makijaż i była ładnie ubrana!z tego wynika,że każdy facet po przebudzeniu może nie poznać swojej dziewczyny która na noc zwyczajnie zmyła makijaż;)stąd też moje pytanie:czy ten facet naprawdę jest aż tak głupi czy też może myśli,że jego panienka nie żyje(był tam wspomniany wątek jakiegoś pożaru itp)i dlatego całkowicie wyklucza ,że to naprawdę może być ona.nie wiem co o tym myśleć,chyba tylko tyle,że zazwyczaj z tego co pamietam w telenovelach latynosi są przedstawiani jako połmózgi;)czekam na wyjaśnienie tej jakże zagmatwanej sytuacji bo nie śpię po nocach:)

monia198923

Octavio obawia się, że związek Eduarda i Aracely skończy się tak samo jak Octavia i MC - czyli ona skrzywdzona, a on z jakimiś tam wyrzutami sumienia.
Ja tak to odbieram.

Vanessa100

A no w sumie to logiczne:)) Widzisz czyli ty tez jestes geniuszka ale od zwiazkow ja tylko od porodów :))

monia198923

My to jesteśmy bystre.
Nie to co Octavio ;)))

Vanessa100

Ale zauwaz ze facet im przystojniejszy tym głupszy. Nie ma dla nas ratunku. ALbo trafimy na mądrego "Teobalda" albo głupiego jak but " ładnego Octavia". Nie wiem co gorsze.:)))

monia198923

haha dylemat :D
Teobaldo na dzień, Octavio na noc i po problemie ;))

Vanessa100

Oo tak gdyby sie tak dało :))))

monia198923

Tylko pomarzyć można hah ;)))

"Nie wszystko złoto, co się świeci" - i tak często bywa z przystojnymi, a na dodatek jeszcze bogatymi mężczyznami.
Zdają sobie sprawę ze swego super wyglądu i forsy, i przez to bywają próżni i płytcy.
Z wiernością też u nich różnie bywa.
Lubią skoki w bok - nawet, jak nie chcą, to kobiety potrafią ich skusić.

Choć nie wszyscy ciachowaci i ustawieni tacy są, wyjątki się zdarzają.

Vanessa100

No w sumie. Na takich lepiej co najwyzej ukradkiem popatrzec ale trzymac sie z daleka :))

monia198923

Moja mama mi już kilka razy w życiu mówiła, żebym w wyborze męża zwracała uwagę na CHARAKTER, a nie na wygląd.
W zasadzie ma rację, że charakter najważniejszy, ale wiadomo - wygląd lep na muchy ;))

Vanessa100

No tak ale jak mi sie ktos permanentnie nie podoba to nawet charakteru nie chce poznawac. Czyms musi przyciągac chocby wzrokiem :))) ALe zycie z takim ograniczonym umysłowo Octaviem napewno tez byloby ciezkie. Zwłaszcza psychicznie :)

monia198923

Dokładnie. Wiadomo,że charakter najważniejszy, ale jak dla mnie musi mieć to coś.
Przecież z takim Octaviem to ja bym się nie związała bo nigdy bym nie wiedziała, czy mnie kocha, czy nie.

jagodajulia

Łoj tam czepiasz sie biednego Octavka :)))) Raz kocha raz nie. Octavio jak kobieta ZMIENNY jest :)Ten typ tak ma.:-)

monia198923

Pewnie, że mężczyzna czymś tam musi przyciągać ;))

Hah wróciłabyś od fryzjera z inna fryzurą, a Octavio kazałby ci dowód osobisty pokazywać, czy to ty na pewno haha

Vanessa100

Jaki fryzjer nam by to nie groziło. Oszczedzalibysmy bo Octavio nie lubi wydawac kasy na głupoty :)))

monia198923

haha ;)

Vanessa100

On zonie sukienke przez miesiąc kupowal, telefonu nie ma a ty tu o fryzjerze:)))

monia198923

hahahaha no tak, zagalopowałam się :D:D:D

Vanessa100

No tak a niektórzy faceci nawet w ogóle nie zauważają nowej fryzury kobiety. I tak źle i tak niedobrze :P. octavio to na pewno by nie poznał swojej kobiety bo coś zrobiła z włosami, ale do Simony to się przyzwyczaił, mimo iż bardziej się zmieniła :P. No cóż kobiety są spostrzegawcze a faceci nie :).

maria_88_3

Widzę, że przeglądasz nasze forum :D
Miło nam :D


mówi się, że kobiety stroją się nie dla facetów, ale dla innych kobiet - żeby inne kobiety widziały, podziwiały i zazdrościły, bo facet i tak nie zauważy :D:D

Vanessa100

A wciągnęłam się :). Poczytać o głupocie Octavio zawsze jest przyjemnie, a tymbardziej w waszym wydaniu :), bo sobie dopowiadacie różne historyjki i różne teksty, widziałam też dwa wiersze, świetne, jednej z was oda do Octavio i oda do Maricruz no myślałam że ze śmiechu nie wyrobię, ma dziewczyna talent :). Ale też ktoś napisał znaczenie imion z teli i charakter poszczególnych postaci, też było śmieszne oraz parę dowcipów :). Normalnie teraz zamiast dowcipów o blondynkach, niemcach czy policjantach, będą dowcipy o Octavio. Oczywiście w kręgu osób które znają tę postać :). Wciągnęłam się ogólnie w te forum. Teraz myślę jaką telenowelę oglądać, ale nie umiem się zdecydować. Zwłaszcza że mam mniejszy wybór bo nie chce mi się w tv oglądać bo się ciągnie miesiącami, a póki mam urlop wolę jednym ciągiem oglądać odcinki. Ogólnie tele skończyłam oglądać gdy miałam 14, ale ostatnio po 13 latach powróciłam, by Esmeraldę obejrzeć bo nigdy nie oglądałam tej teli, jakoś tak wyszło nie miałam tvn. No i później zaklęte serce czy miłość czy coś takiego oraz dzikie serce. Ogólnie z 30 teli na koncie mam :). I znam hiszpański dzięki temu i trochę portugalskiego ;). Ale czasem wolę z lektorem oglądać, gdy nie chce mi się wysilać mózgu jak Octaviowi :).

maria_88_3

Ogólnie dzikie serce nie podobało mi się za bardzo. Mogłam obejrzeć kilka początkowych odcinków, przemianę Maricruz, jej zemstę na Lucii i koniec telenoweli, czyli ostatni odcinek i chociaż nie musiałabym się nadenerwować ;). Normalnie wkurzają mnie zawsze te złe postacie ( choć nie mówię, nawet ich lubię ) ale teraz jak nie Octavio( oczywiście on przez 95 % czasu) to Maricruz, ale kiecki miała fajne, więc dla oczu miło było popatrzeć, bo czasem wyłączałam głos gdy Octavio gadał albo Maricruz :). najbardziej to i tak podobały mi sie piosenki z tej teli, słucham często :)

monia198923

Też tak samo pomyślałam :D

Vanessa100

Ale w tedy w tej taksówce, Octavio stwierdził, że MA jest bliźniaczką MC.

jagodajulia

Tak, tak, Octavio próbuje myśleć i powinniśmy to doceniać :D

Vanessa100

Jak oglądałam za pierwszym razem to szukałam plusów, gdzie tylko się dało :D

Vanessa100

Ale tak mu to ciężko idzie ze az mi go zal ze sie tak przemęcza:-)))

monia198923

hahahahahahahahaha ;)))

jagodajulia

Tak ze jest blizniaczo podobna ale nawet nie mysli ze to moze byc ona. A ile jest na swiecie sobowtorow obcych osob?

monia198923

ON stwierdził, że ma identyczną twarz, a skoro nie jest MC to musi być jej sobowtórem, albo bliźniaczką. Z tego, co czytałam parę lat temu każdy z nas ma swojego sobowtóra :D

monia198923

Tak i jak dowiedział się, że ona wyjechała do stolicy to wtedy stwierdził, że tamta MC, którą mało co nie potrącił to była jego MC i też poszedł się pytać Serafiny, co ta o niej wie.

jagodajulia

czyli jednak racja jest po mojej stronie;)swoją drogą ojciec MariCruz też niezbyt lotny ma umysł(jak już ktoś tu napisał),że nie poznał córki która wygląda jak kopia matki.takie rzeczy tylko w telenowelach latino;)

bishop_filmaniak

Ja do dzisiaj nie mogę tego przeboleć. Byłam pewna, że jak don Alejandro zobaczy Maricruz to od razu zorientuje się, że to jego córka. Niestety tak się nie stało. Akurat w tej telce absurdów jest mnóstwo.

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

Zauważyliście że w 90%telenowel głowny wątek to zaginiona/porzucona córka (zawsze córka) tóra się odnajduje po mniej więcej 20latach.o jakiś magiczny wiek.

ewelina84

Ale to jest właśnie taki typ telenoweli (telenovela rosa), bogacz zakochuje się w biedaczce, a później okazuje się, że ona jest bogata i szuka jej matka, albo ojciec.

jagodajulia

Solita w koncu urodziła. Mowilam ze jak zacznie przec to pojdzie jak z platka? :-))))))))))

monia198923

Jesteś geniuszką :D:D

Vanessa100

Wiem wiem haha. Mowcie do mnie ekspert :-))) Nawet na porodach sie znam choc nigdy nie rodziłam :-))

monia198923

haha ekspertko ;) szacun ;)
Ja też nigdy nie ;)

Ciekawe, czy Solita też tak długo będzie zwlekać z nadaniem dziecku imienia jak MC? :D:D

Vanessa100

No wlasnie a niby jak ona moze nazwac dziecko? Powinni dac jej ksiazke z imionami bo skad ona ma znac imiona meskie jak sie tylko z dziadkiem i MA wychowywala. No a Eusebio chyba nie nazwie tfu tfu :( Moze po dziadku?

monia198923

Denerwuje mnie irytujący śmiech oblecha Eusebia.

Vanessa100

Mnie też.

Vanessa100

Oblech to malo powiedziane. Jak on powiedzial dzisiaj ze sie zna na zdobywaniu kobiet to myslalam ze parskne smiechem. CHyba na zdobywaniu ich siłą !

monia198923

tfu tfu to mam ochotę powiedzieć na samą myśl o Eusebio ;))

monia198923

Ona go nie nazwie bo jest niema.... Więc u niej to jeszcze da się wytłumaczyć ....

monia198923

czyli jednak to ten parobek dopuścił się tej niegodziwości i wykorzystał biedną dziewczynę.któż by inny?!swoją drogą to te jego machanie tym pejczem na prawo i lewo jest bezcenne;)

Vanessa100

Ostatnie zdanie :D hahahaha nie mogę

jagodajulia

telenovela rosa? ładnie się nazywa.

A co to znaczy "telenowela klasyczna" ? Ty się znasz na telkach :D

Vanessa100

Wg mnie to polska nazwa "la telenovela rosa".

ewelina84

masz racje w 100%.mało tego,zawsze jej ojcem okazuje się bogacz(dodatkowo zazwyczaj o nieposzlakowanej opinii) a nigdy biedak.tak jakby bieda stygmatyzowała człowieka a pełnie szczęścia mogła osiągnąć tylko jako bogata.zupełnie tego nie kumam,że już nie wspomnę o tym absurdzie:wieśniaczka=żle wychowana,głupia,agresywna etc a przecież tak nie jest?!no chyba,że w Meksyku;)






bishop_filmaniak

Nie powiem, żeby Octavio był jakoś szczególnie rozgarnięty, ale nie można mu sie dziwić. Niby jakim to cudem niedouczona prostaczka ze wsi , w ciągu 9 ms stałą się wykształconą i obytą damą?! Mnie natomiast zastanawia jak to mozliwe, że nikt nie zauważył zaawansowanej ciąży Maricruz. Takie rzeczy tylko w telenowelach...:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones