PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141654}

Dziwne przypadki w Blake Holsey High

Strange Days at Blake Holsey High
7,6 4 407
ocen
7,6 10 1 4407
Dziwne przypadki w Blake Holsey High
powrót do forum serialu Dziwne przypadki w Blake Holsey High

Ostatnio zrobiłem sb seans kilku odcinków w tym tych ostatnich. I tak jak 3 lata temu tak i teraz nie znalazłem wyjaśnień na kilka spraw.
1) Co zobaczył Tyler po przejściu przez tunel czasoprzestrzeni?
2) Z kim/czym Tyler spotykał się/kontaktował się w lesie koło szkoły.
3) Tyler w odcinku pt. " Nanotechnologia" w momencie wyjazdu żegnając się z dyrektorką mówi do członków kółka naukowego "Jeszcze tu wrócę". Po co ma wracać, skoro zatrudnił go Victor Pearson, który jak wiadomo zajmuje się badaniem tego co się dzieję w szkole?
4) Tu nawiążę do któregoś z poprzednich. Mam dowiem na myśli odcinek pt. "Kto"(jeśli dobrze zapamiętałem), był to odcinek o tym jak Josie i Vaughn wybrali się do Piradajn (nie wiem jak to się pisze). ... W pewnym momencie musieli wracać do sql. Czemu nie wybrali się tam po raz kolejny, kiedy indziej?

polinor

nie wiem czy to jescze obchodzi, ale
1. co zobaczyl to nie wiem niestety
2. prawdopodbnie z Avenirem
3. Dlatego ze dostal stypendium Avenira, wiadomo o co chodzi, moze wiedzial ze Avenir wroci z przyszlosci a on bedzie jego pomocnikiem
4. fkatycznie ciekawe, to samego Piradajn nie wybierali sie bo nie bylo po co, ale zauwaaz ze podziemie zbadali kilka razy, pozatym Piradajn to byl ogromy teren

ocenił(a) serial na 8
polinor

Mam ciekawą teorię: a jeśli Tyler to Avenir?

ocenił(a) serial na 10
Ketosz

Ketosz napisał - Mam ciekawą teorię: a jeśli Tyler to Avenir?

Raczej nie - Tyler wcześniej był "normalnym" uczniem, tylko trochę lubił ludzi powykorzystywać :P

ocenił(a) serial na 10
polinor

Pamiętajcie, że Tyler dostał stypendium instytutu Avenira, Pearson nie miał z nim nic wspólnego. Avenir jest hasłem klucz - Tyler wróciłby w momencie przejęcia władzy przez Avenira.

cesiula

Wróciłam do tego serialu po latach. Tak jak większość tutaj uwielbiałam ten serial, gdy byłam młodsza, ale też nie rozumiałam niektórych rzeczy. I okazuje się, że dalej nie rozumiem :P

1) Zadaniem Josie było dać kulę Victorowi, który miał jej używać w dobrych celach. Dlaczego więc nikt jej tego nie powiedział wprost ani dozorca ani klon, że to jest jej przeznaczenie, a Avenir jest zły. Cały czas dawali jej zaszyfrowane rady.

2) Skoro Victor nie był zły, to czemu przez cały serial był taki dziwny? Raz miły dla syna, raz nie.

3) Czemu dozorca był taki zaskoczony DNA Josie i Vougna, skoro wiedział, że są z przyszłości?

4) Czy Victor miał coś wspólnego ze zniknięciem Middletona, że tak tuszował jego zniknięcie? W ogóle on wiedział o tunelu w gabinecie profesora?

5) Czemu Sara nie dawała wcześniej znaku życia i pozwoliła, by jej syn wychowywał się bez matki tyle lat?

6) Czemu na końcu jak Josie zabrała kulę to została zamknięta w świecie, który sama stworzyła (zamknięta szkoła i nicość), a tym czasem normalny świat dalej istniał bez problemów bez niej? Jak np. Vough zabrał spinkę Sary to po powrocie Jossie do teraźniejszości, teraźniejszość uległa zmianom czyli rodzice Voughna się nie poznali, on się nie urodził, nie powstało Piradine, a Jossie chodziła do innej szkoły. Czy w takim razie po zabraniu kuli Jossie nie powinna była wrócić do zmienionej teraźniejszości zamiast trafić do innego wymiaru?

7) Czemu, w dniu kiedy Josie trafiła do przeszłości (kiedy jeszcze szkoła nazywała się inaczej i wtedy poznała Blake'a) spotkała dyrektorkę? Przecież to niemożliwe, gdyż ta musiałaby mieć w teraźniejszości ze 100 lat. Poza tym widzieliśmy młodą Amandę Durst w odcinku, gdy Vough poznał swoich rodziców, gdy ci uczyli się w Blake Holsey. Więc kim była Durst w jeszcze odleglejszej przeszłości, krewną teraźniejszej Durst czy to pomyłka?

8) Zakończenia niektórych odcinków nic nie wnoszą do dalszej fabuły, choć wydaje się, że powinny, np:
- Victor znajduje telefon Marshalla i mówi do Granta zaszyfrowanym kodem i każe mu to zainstalować w Piradine
- Diana zmienia się w roślinę i zostaje znaleziona przez pracownika kina

9) Josie widzi matkę pracującą z Victorem podczas awarii czujnika i krzyczy do niej, a potem gdy rozmawiają obie zachowują się jakby się w ogóle nie widziały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones