Echo serca

2019
Echo serca
6,7 562
oceny społeczności
6,7 10 1 562
152
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Echo serca
  • użytkownik usunięty

Cóż mogę powiedzieć po dwóch odcinkach... jak dla mnie, zapowiada się całkiem dobrze. W serialu urzekła mnie prawdziwość - szpital nie jest wyimaginowanym ośrodkiem znanym z amerykańskich produkcji (czy nawet naszego rodzimego "Na dobre i na złe"), a akcja toczy się dynamicznie. Jedynie razi mnie nijaka Kamilla Baar-Kochańska, za to pozytywnie zaskakuje Antoni Pawlicki. Wcześniej nie miałam zbytnio okazji oglądać go na ekranie, także na mnie zrobił pozytywne "pierwsze wrażenie". Jestem ciekawa co wydarzy się w kolejnych odcinkach, będę uważnie śledzić. I na razie powstrzymam się z oceną, bo na to jest raczej za wcześnie. ;)

• nie trawię Baar za jej grymasy twarzy, jest mało wiarygodna w każdej z ról, podobne zdanie mam o Pawlickim, niezależnie od roli za bardzo gwiazdorzy...każdy ma prawo mieć własne zdanie

• użytkownik usunięty

strzelecmp Po obejrzeniu kolejnych trzech odcinków stwierdzam, że Kamilla Baar jest najsłabszym ogniwem tego serialu. Czasami mam problem ze zrozumieniem tego, co mówi.. O "gwiazdorzeniu" Pawlickiego ciężko będzie mi cokolwiek napisać, bo jak wspomniałam, nie miałam wcześniej zbyt dużej styczności z tym aktorem. :D Jak dla mnie jest spoko. Ważne, by dobrze odgrywał swoją rolę, a co wyczynia w życiu "pozaserialowym", w ogóle mnie nie interesuje. I oczywiście każdy może mieć swoje własne zdanie, w żadnym wypadku nie podważam Twojego punktu widzenia. :)

• Pisząc o gwiazdorzeniu nie mam na myśli życia prywatnego, nie wiem, czy to role, jakie gra tego od niego wymagają, ale mam wrażenie, że w każdej jest taki sam, jakby jego bohater był najważniejszy. Widziałam parę filmów z jego udziałem, pierwszy był "Czas honoru", wtedy Pawlicki był debiutantem, miał znaczącą rolę w serialu, ale całkiem nieźle mu to wyszło. Kolejne role zagrane były, ze świadomością własnej wartości (sodówa?). Może i uchodzi za wartościowego aktora, ale mnie nie przekonuje.

• użytkownik usunięty

strzelecmp Ah, w takim sensie... Jakby nie patrzeć w "Echu serca" rzeczywiście gra jedną z głównych postaci. ;) Z tego co pamiętam w "Czasie Honoru" jego rola również nie była mała. Nie znam człowieka, nie chcę pochopnie oceniać, ale śmiem podejrzewać, że po prostu role, które otrzymuje wymagają takiego "podejścia", że tak ujmę.

• Baar-Kochańska też niekoniecznie mi przypadła do gustu, na dodatek w każdym odcinku który obejrzałam mam wrażenie ze wygląda identycznie- wielkie workowate spodnie w których wygląda okropnie do tego golf i kucyk.

• Właśnie oglądam i zmieniam negatywny na pozytywny wpis. Nawet K. Baar zaczyna mnie ptzekonywać.

• sylsob1 ocenił(a) ten serial na: 7

A mi Kamila bardzo pasuje jako psycholożka właśnie za styl, ciche ale stanowcze wypowiedzi jak i konsekwentny styl w ubieraniu. Emanuje ciepłem i spokojem (jej ubiór nie musi się podobać przecież zwykli ludzie nie mają swoich stylistów jak jakieś gwiazdy za to daje plusa to jest bardziej wiarygodna jako postać w tym serialu). A.Pawlicki jako narwaniec świetny to przeciwwaga do Kamili uzupełniają się. Rola P.Sadowskiego dobra, ale ja go zawsze lubiłam więc może nie jestem obiektywna bo tak w ogóle to ja lubię seriale medyczne i jestem fanką "Ostrego dyżuru" ale "Echo .."nie umywa się do niego chociaż nie jest taki zły.