serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Echo serca

2019 - 2020
43 min.
7,1 968
ocen
7,1 10 1 968
184
chce zobaczyć
Po paru latach spędzonych za granicą Magdalena wraca do Polski. Kobieta podejmuje posadę szpitalnego psychologa, ale nie zdobywa sympatii współpracowników. Więcej Mniej
Echo serca zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Główna bohaterka, psycholog Magdalena Borska wraca do Polski po kilku latach nieobecności w kraju i podejmuje pracę w szpitalu. Już pierwszego dnia pani doktor musi zmierzyć się nie tylko z problemami pacjentów, ale też niechęcią całego zespołu medycznego, a szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy. Pracownicy szpitala ukrywająGłówna bohaterka, psycholog Magdalena Borska wraca do Polski po kilku latach nieobecności w kraju i podejmuje pracę w szpitalu. Już pierwszego dnia pani doktor musi zmierzyć się nie tylko z problemami pacjentów, ale też niechęcią całego zespołu medycznego, a szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy. Pracownicy szpitala ukrywają przed Magdą traumę, jaką przeżywają po nieudanej akcji ratunkowej, która miała miejsce sześć miesięcy wcześniej. Paliło się wtedy centrum handlowe i kino. Do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar. Większości z nich nie udało się uratować, a jeden z najlepszych chirurgów szpitala - Jan Sowiński został oskarżony o błąd w sztuce.

na podstawie
Piotr Jasek (dialogi) (pomysł) /
studio
Telewizja Polska
tytuł oryg.
Echo serca
inne tytuły
Serial kręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych