PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766274}

Egzorcysta

The Exorcist
7,6 8 280
ocen
7,6 10 1 8280
Egzorcysta
powrót do forum serialu Egzorcysta

juz dawno nie widziałem tak dobrego serialu, powiem tylko ze jestem ogromnym fanem filmu, ale serial przeszedł moje najnieśmielsze oczekiwania, 5i8odc. zwrot akcji o 180stopni brawo

floster79

U mnie również zachwyt. Serial ogląda się bardzo dobrze, mam tylko nadzieję, że przedłużą go o kolejny sezon.
btw. jestem pod wrażeniem obejrzanych filmów, ponad 8 tysięcy - szacun!

jacob_filmweb

miejmy na dzieje ze tak, ze przedłużą, z reszta serial ma mieć 13odc. to już za nie długo sie zobaczy, trochę ponad 6,5tys. ;)

floster79

Ostatni odcinek wcisnął mnie w fotel...
Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw.. mimo, iż nie oglądałem oryginału to jestem pod mega wrażeniem serialu i czekam na informację o przedłużeniu go na II sezon!!!
Gra aktorska - na najwyższym poziomie :) Krasulka - miodzio!

ocenił(a) serial na 8
electrode

Zgadzam sie. Oby przedluzyli serial. Jak to jest; ze czasem nie orzedluzaja fajnych seriali. Odcinek 8 ciekawy duzo sie dzieje i bardzo dobre zakonczenie! Tez mialam ciarki. Super! Wyglad Caaey opetanej bardzo dobry i przerazajacy i ten glos demona dobry.

monika220

mnie to w ogóle 5odc. szoknoł jak ona na końcu mówi ze nazywa sie regan, od razu mi się przypomina koszmar mojego dzieciństwa hehe

electrode


@electrode jak nie widziałeś oryginału, to nadrób to koniecznie, mega film

ocenił(a) serial na 8
floster79

Mega serial :) końcówka 8 odcinka wgniata w fotel :) nie wyobrażam sobie żeby nie zrobili kontynuacji w postaci 2 sezonu . Gra aktorka i dialogi na najwyższym poziomie . W tej kategorii naprawdę świetny serial godny polecenia

Tomasz_KOT

Absolutna racja, mało kiedy się zdarza żeby wszystko trzymało równy poziom, i jestem mega ciekawy finału tego sezonu, bo na razie cały czas do przodu, serial nie zwalnia tępa nawet na chwilę

ocenił(a) serial na 10
floster79

TAK TAKKK !!!!!!!!!!! WIECEJ takich odc !
Finał muszę się zaopatrzyć % :D

2 Sezon musi być !!

floster79

spoiler z 8 odcinka To ze angela zostanie opetana było do przewidzenia i zbytnio mnie nie zaskoczyło ( no moze oprócz tego ze zabiła swoją matke) Tylko pytanie czy swiadomie wzieła demona na siebie czy nie. Z jednej strony wyglądało to tak jak by go wpuściła zeby uratować córe ale tez moze demon ją jakos oszukał. Szkoda też tego czarnego księdza ale to też był troche ograny motyw. W każdym bądz razie jest ciekawie i warto oglądać bo widać ze twórcy sie starają zainteresować widza i jest jakiś pomysł na serial.

kolo_103

ja to w ogóle przed rozpoczęciem oglądania tego serialu, nie zagłębiałem sie w zarys fabuły itd. nie wiedziałem nawet ze to będzie miało coś wspólnego z oryginalnym filmem, dlatego mnie najbardziej szoknol 5odc, jak ona mówi kim jest, a co do 8odc. to bardziej to ze zabila swoja matke, ale w sumie nawet dobrze, bo widać ze scenarzyści chcą caly czas czymś zaskakiwać, i nie beda walkowac tych samch postaci przez kolejne 5sezonow jakby mialy takie powstac

floster79

No ten motyw w końcówce 5 odcinka był bezbłędny. Kto oglądał egzorcystę Williama Friedkina to był dla tej osoby niezły zwrot akcji, bo pozostali mogli nie kapnąć o co chodzi. No i demon kapitan howdy z pierwszej czesci egzorcysty powrócił i znowu opętał angele. tylko w starej wersji wyglądał inaczej czyli straszniej tutaj to jakis stary facet bez żadnej charakteryzacji ( no chyba ze to inny demon który sie pod niego podszywa ale wątpie). Powinien wyglądać podobnie jak w 1 czesci czyli bardzej złowieszczo i oszczedniej dawkowac jego oblicze i był by wiekszy strach i ciekawość zeby go zobaczyc w pełnej krasie. To moje takie spostrzeżenia nie rzutujące zbytnio na całość.

kolo_103

Absolutna racja, i tak jak piszesz dla mnie to był szok jak nigdy, kurde no, naprawdę dobrze się to ogląda, ostatni raz wyczekiwałam tak następnego odc. Na "skazany na śmierć" hehe , cóż tylko czekać, zobaczymy jak to się potoczy dalej.....

floster79

9 odc dopiero 9 grudnia troche poczekamy

ocenił(a) serial na 9
kolo_103

to specjalny zabieg pewnie zobaczyli , ze serial nie okazuje sie klapą i takim wyczekiwaniem jeszcze podbiją jego popularnosc :) 666

ocenił(a) serial na 8
floster79

Hej, na jakiej platformie udało Wam się obejrzeć serial w całości? Ja z początku podchodziłam do niego bardzo sceptycznie ze względu na casting- za ładni ludzie. Jednak aktorsko jest na wysokim poziomie. Ponad to nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film czy serial z gatunku, powodował u mnie takie napięcie. Mega! A muszę dodać że obejrzałam jedynie dwa odcinki, których emisja jest na kanale FOX.

Josephine_filmweb

wpisz egzorcysta online i ci wyskoczy pewnie

ocenił(a) serial na 7
floster79

Zupełnie niepotrzebnie zrobiono z tego kontynuacje Egzorcysty, bo jako kontynuacja tamtego kultowego horroru serial wypada słabo. Jako odrębną historię oglądałoby się to lepiej. Zupełnie się zgadzam, że bardziej się to sprawdza jak coś w rodzaju historii ze świata z Constantina. Te wszystkie demony przeskakujące sobie z ciała do ciała, tajemnicze rytuały, trzy źrenice, brak tu namiastki realności przez co nawet przez chwile serial nie straszy.

Dodam jeszcze, że gdyby nie kapitalna rola Bena Danielsa to serial mocno by stracił.

Annash

hym kazdy lubi to co lubi, dla mnie ten serial to miazga ;)

ocenił(a) serial na 6
floster79

Offtop. Ponadczasowy pisze się razem. To jest jedno słowo, nie dwa :)

ocenił(a) serial na 7
Annash

Podpisuję się. Siłą "Egzorcysty" była mała skala, ograniczona przestrzeń, dramat rodziny i pojedynek księży z demonem w czterech ścianach. W serialu tak rozszerzyli skalę i intrygę, że zrobił się z tego festyn. Dopóki nie wyjawiono pewnych nazwisk myślałem że jedynym łącznikiem z filmem będzie obecność egzorcystów w fabule i może sposób powstrzymania demona w finale.

Zresztą ciekawe porównanie zaoferował FOX emitując "Egzorcystę" po zakończeniu kolejnego sezonu "Outcast". "Outcast" w pierwszym sezonie właściwie się wlókł. Twórcy sporo czasu poświęcili na przedstawienie bohaterów, relacji między nimi, pokazanie miasteczka, także rewelacja z piątego odcinka faktycznie mnie zaciekawiła, a finał przedostatniego odcinka autentycznie zmroził. I mamy "Egzorcystę" który przegina w drugą stronę. Dzieje się dużo i dzieje się szybko. Nie dość że mamy opętanie owocujące masakrą w metrze, to jeszcze mamy wyznawców ciemności organizujących grupowe mordy na przedmieściach i przygotowania do wizyty papieża. Wydarzenia są już tak przesadzone, że w finale nie interesował mnie żaden bohater - wiedziałem że ci co mają przeżyć i tak przeżyją dzikim fartem, by w następnym sezonie mógł się zjawić osobiście szatan a któryś z księży mógł się okazać inkarnacją Jezusa.

Tym niemniej w oderwaniu od filmu i jako guilty pleasure "Egzorcysta" sprawdza się całkiem dobrze - w końcu dzieje się dużo, dość różnorodnie i całkiem żwawo.

ocenił(a) serial na 5
floster79

przesada............im dalej tym gorzej........przeciętniak ten serial

ocenił(a) serial na 9
floster79

Dla mnie serial rewelacja:) Genialny Ben Daniels! Lubię filmy o egzorcyzmach dlatego z ciekawością obejrzałam ten serial i muszę przyznać, że wciąga.. Liczę na drugi sezon:)

Lisbeth7

29 października premiera 2sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
floster79

Świetny . Moje klimaty . Najpierw oglądałam Outcast : opętanie ale mega porażka się okazała, więc gdy zobaczyłam zwiastun egzorcysty byłam znięchęcona. Przypadkiem obejrzałam na polskim fox . To zupełnie coś innego . Zapowiada się świetnie . Jestem po 1 odcinku i nadrabiam . Co dolega ojcu że jest taki?

jula_filmweb

no ja tez oglądałem outcast, ale w połowie mnie zmęczył, w kolko to samo...

ocenił(a) serial na 8
floster79

Pomocy . Gdzie mogę obejrzeć 10 odcinek z napisami bo nie działa żaden link albo żądają opłaty . Oglądałam na trt. Pl ale link wygadł ;(

jula_filmweb

na kokosiku sa wszystkie z lektorem, chciałem ci linka na pw wysłać ale nie idzie pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
floster79

Dziękuję :) na szczęście udało mi się ogarnąć w końcu i obejrzałam :) w ogóle cały sezon w 1 dzień. Chociaż zastanawia mnie czemu tylko 10 odcinków. Zwykle jest około 20 ponad . Chcieli sprawdzić oglądalność czy po prostu po tyle odcinków będzie w kolejnym sezonie ? Pozdrawiam .

jula_filmweb

pewnie chodziło im o ta oglądalność, nie wiedzieli ze serial przyniesie taka oglądalność i zainteresowanie, jak co to 29 października rusza drugi sezon :)

ocenił(a) serial na 8
floster79

Póki co rewelacja

ocenił(a) serial na 9
jula_filmweb

czy to zaleznosc , ze kazdy serialowy sezon ma po 20 odc? nie sadze

ocenił(a) serial na 8
kochamAndzie

Tak byłoby lepiej :D

ocenił(a) serial na 9
jula_filmweb

dla mnie optymalna jest liczba 12-13 odc, co za duzo to nie zdrowo no chyba, ze to ukochane XFiles

ocenił(a) serial na 8
kochamAndzie

Im serial lepszy tym lepiej że ma więcej odcinków . Nie obraziłabym się gdyby miał około 30-tu

ocenił(a) serial na 9
jula_filmweb

dlatego dzielą się na sezony :)

ocenił(a) serial na 8
kochamAndzie

Wie ktoś czy można już gdzieś zobaczyć odcinki premierowe nowego sezonu z napisami ?

ocenił(a) serial na 10
jula_filmweb

No dokładnie to samo pytanie miałam zadać ;)

ocenił(a) serial na 9
samotnia

torrenty

ocenił(a) serial na 10
kochamAndzie

szukałam, ale po polsku nic nie znalazłam. jaki portal?

ocenił(a) serial na 9
samotnia

zobacz na prywatnej wiadomosci :)

ocenił(a) serial na 10
kochamAndzie

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 8
samotnia

Jeśli jeszcze ktoś nie ma to zapraszam na pw.

ocenił(a) serial na 8
floster79

Tak mnie zaciekawił że obejrzałam cały sezon w jeden dzień bez ruszania się z fotela:-)

remco

teraz kolej na 2 ;)

ocenił(a) serial na 8
floster79

No niestety muszę czekać do soboty bo w tygodniu nie ma szans:( ale to już niedługo

ocenił(a) serial na 2
floster79

Ciary na Ciele to są chociażby po tych dwóch trailerach, na których te marne popłuczyny mieniące się serialem próbują żerować.


https://youtu.be/gzFCk_cvmik

https://youtu.be/G2S2g-lHJyY


Dzięki Bogu że tą marną parodie Supernatual skasowano

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones