Elementary
powrót do forum 6 sezonu

Z tego co właśnie wyczytałem start 6. sezonu zapowiedziano na 30 kwietnia 2018 i ma liczyć 21 odcinków.
Pierwszy odcinek ma nosić tytuł "An Infinite Capacity for Taking Pains", a drugi zapowiedziany na 6 maja " Worst Case Scenario".
Do stałej obsady ma dołączyć aktor Desmond Harrington grający postać Michaela kolesia leczącego się od uzależnienia i chyba fana Sherlocka.

PrzemekLipski

Dobra wiadomość. Bo w zeszłym roku czytałem gdzieś, że 6 sezon miał liczyć tylko 6 lub 10 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
PrzemekLipski

Super wiadomość, myślałam, że mieli zakończyć serial na piątym sezonie. Mam nadzieję, że powstaną kolejne. :)

ocenił(a) serial na 7
Derfi69

Na pewno będzie s. 7. Mimo niskiej oglądalności na macieżystym kanale (chyba CBS) ma dobrą oglądalność na kanałach typu VOD.

ocenił(a) serial na 8
bluehalszka18

No i dziękuję bardzo za dobrą wiadomość! :)

ocenił(a) serial na 8
bluehalszka18

Szósty sezon skoczył się „wyprowadzką” do Londynu.
Więc co będzie serial będzie się toczył w Londynie?

ocenił(a) serial na 7
PrzemekLipski

to już koniec? ktoś coś wie ? nie będzie nastepnego sezonu ?

ocenił(a) serial na 7
justa_pol

https://naekranie.pl/aktualnosci/bedzie-7-sezon-elementary-3169814

ocenił(a) serial na 7
justa_pol

https://naekranie.pl/aktualnosci/elementary-serial-skasowany-nie-bedzie-8-sezonu -3866962,
teraz to już niestety naprawdę koniec.

ocenił(a) serial na 7
bluehalszka18

szkoda :( smuteczek

ocenił(a) serial na 7
justa_pol

Liczyłam, że dociągną do 10 sezonu, ze względu na bardzo dobrą oglądalność "elementary" na kanałach typu VOD. Niestety moje nadzieje były złudne. Mam nadzieje, że nie dadzą otwartego zakończena, bo to było by nie fajnie.

użytkownik usunięty
bluehalszka18

Małe szanse są na to, chociaż sobie zostawili furtkę (porwana Watson), zresztą już szósty sezon był zrobiony na siłę, początkowo miało być odcinków 13 ale dobito do 21 ale to i tak mniej niż przednie sezony z których każdy miał 24 odcinki a sezon 7 tylko 13 - dla mnie to takie "odwalenie sprawy".

Oni w tych ostatnich sezonach, to już nie mieli pomysłu na robienie tego mojego ulubionego serialu, może i dobrze, że się skończył, przynajmniej uniknęli drogi prowadzącej do jakiegoś badziewia.

A dodatkowo Watson już w tym 7 czy nawet 6 - chaa no już widać było u niej te lata i nawet te botoksy i naciąganie różnych części ciała nie były w stanie tego ukryć, bezapelacyjnie musieliby ją wymienić na młodszy model.

pozdrawiam

PrzemekLipski

Dlaczego w 6 sezonie Holmes i Watson mówią do siebie ponownie per pan /pani??

ocenił(a) serial na 9
michael_wittman1945

A to nie kwestia tłumaczenia? W oryginale pewnie mówią sobie Ty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones