PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656785}
6,8 734
oceny
6,8 10 1 734
Emily Owens, M.D.
powrót do forum serialu Emily Owens, M.D.

Co to za gniot!!
Aż nie wierzę, że CW coś takiego emituje.
Tylko to zlikwidować i zrobić miejsce dla innych, lepszych seriali.

Choć widzę tu jeden plus, skoro EO ma takie niskie ratingi, Beauty and the Beast też i to nie są
dobre show, a ostatnio bardzo spadły te ratingi Nikicie * głupi piątek, powinni to puszczać w
środę* to dostanie 4 sezon.

I wszyscy będziemy szczęśliwi ;)

ardnaskela_filmaniak

A ja nie uważam, że to gniot. Bardzo dobrze mi się ten serial ogląda. Jest przyjemny i o to chodzi. Obecnie ludzie oczekują nie wiadomo czego po serialach i nic im się nie podoba, a w serialu chodzi o to by się go fajnie i prosto oglądało. Główna bohaterka moim zdaniem ciekawa. Zdolna, mądra, ale i też zagubiona troszeczkę. Jest dobrym lekarzem, znaczy chyba jeszcze nie jest xD A po za tym to jest serial bardziej właśnie o tych jej rozterkach sercowych a nie o medycynie. W ogóle to tak na serio w szpitalach itd. prócz tego iż należy ratować pacjentów leczyć itd. dla wielu ludzi liczy się prestiż... I to też jest pokazane, przez jej jakże nie lubianą znajomą ze szkoły średniej. Takie typowe cats fight xD I jeśli ktoś komuś wyrządza krzywdę tego nie idzie łatwo zapomnieć to też się nie dziwię głównej bohaterce. Po za tym , pół biedy gdyby ta znajoma się zmieniła... Ale często jest tak, że takie osoby się nie zmieniają i dążą do celu po trupach toteż nie wiem dlaczego serial jest ciągle przyrównywany do seriali o młodzieży itd. Jak dla mnie jest on na dostatecznym poziome normalnie osoby w tym wieku. Jeśli chodzi o uczucia. Fajnie jeśli ktoś sobie znalazł 2 połówkę itd. Ona lubi faceta, ale ten ją widzi tylko jako przyjaciółkę stąd jej wszystkie rozterki.
Wkurzą mnie ludzie, którzy piszą że serial to gniot lub kupa gówna. Bo ten taki na pewno nie jest. Jest całkiem nieźle obsadzony aktorsko i scenariusz wcale też nie jest jakiś mega okropny. Wy chyba na prawdę nie widzieliście kiepskich seriali, gdzie aktorstwo to kompletna porażka... Po prostu chyba lubicie obrażać coś co tylko wam się nie spodoba, a nie potraficie wygłosić jakieś sensownej opinii na ten temat. Po podobać lub nie podobać to się może, każdy lubi co innego, ale żeby wyjeżdżać z tak radykalnymi opiniami to po prostu jest dla mnie śmieszne. Tyle ode mnie.

A i ja mam wielką nadzieję, że jednak ten serial przetrwa i zrobią kolejny sezon gdyż mnie się on np. bardzo podoba, a nie zniosę rozłąki z kolejnym dobrym serialem zaraz po pierwszym sezonie :P

Dziwniejsza

Z tym porównywaniem do młodzieży to pewnie ze względu na stację, która jest kojarzona głównie z serialami dla młodzieży.
Oczywiście, mają te bardziej dorosłe, i te właśnie lubię.
I wydaje mi się, że patrząc na oglądalność to raczej nie przetrwa.
Prędzej gdyby EO puszczali na NBC, czy coś.

ardnaskela_filmaniak

rozumiem, ze to żart? przecież nazwa tej stacji oznacza Nothing But Cancelling, oni potrafią wyprodukować serial a potem go nawet nie puścić, w NBC EO już po 3 odcinkach by anulowali ;p wracając do CW gorsze ratingi od EO ma tylko GG, który kończy żywot i mimo, że serial nie wbija w fotel, to jest całkiem przyjemny, ale raczej nie widzę dla niego szans, CW jest zbyt małą stacją, by inwestować w coś co im się nie zwraca, jedyną szansę widzę dla EO widzę w odkupieniu przez jakąś kanadyjską telewizję

kosovitz

Nie, nie żartowałam.
Chodziło mi o to, że skoro NBC ogląda więcej osób, to EO też będzie oglądać większa liczba.
CW mało osób ogląda, głównie przez tą młodzież, tak myślę.
Poza tym na każdej innej stacji, gdyby nie uzbierała się większa liczba widzów by zlikwidowali,
a CW nie wymaga ich widać dużo, ale jednocześnie jest możliwość, że na innej stacji ten sam serial miałby większą oglądalność.

ardnaskela_filmaniak

tu nie chodzi o oglądalność w milionach, tylko ratingi, odsetek oglądających w konkretnych grupach demograficznych

kosovitz

Serial właśnie został anulowany.

elenkaa

szkoda, najwyraźniej nie dane mi się oglądać seriali medycznych ;p

kosovitz

House był długi:)

majowka20

od Housa mnie odstręczał schemetyzm odcinków, a samego Hugh wolę w innych produkcjach

ocenił(a) serial na 8
elenkaa

Nie został anulowany. Emisja kolejnego odcinka 1 stycznia - info z oficjalnego profilu serialu na FB.

MonRon

Został anulowany, ale wyemitują wszystkie nakręcone odcinki. Drugiego sezonu już nie będzie.

ocenił(a) serial na 10
elenkaa

Skąd wiesz , że został anulowany ?
Możesz to jakoś potwierdzić ? . -.-

Pati353

Tak, mogę. Myślałam, że to raczej wiadomo, ale chyba nie wszyscy tak śledzą aktualności serialowe jak ja :). Wybaczcie, o to źródła:

http://www.spoilertv.com/2012/11/emily-owens-cancelled_29.html
http://www.deadline.com/2012/11/cws-emily-owens-cancelled-wont-get-back-9-order- will-air-produced-episodes/

ocenił(a) serial na 10
elenkaa

O nieeee . : C
A ja kocham ten serial . : //
Nie noo . : <

ocenił(a) serial na 5
Pati353

Serio nikt nie widzi, że to drugie SCRUBS tylko, że na chirurgii?? W serialu nie ma nic porywającego. Taki sobie o.

ocenił(a) serial na 10
Netaa90

To twoje zdanie , jak ci się nie podoba to po prostu nie oglądaj . : >
Wielu osobom się podoba . -.-

Pati353

Netaa90 Nikt nie widzi, bo ten serial, poza miejscem akcji jest totalnie różny od SCRUBSów. Te dwa seriale różnią się tak wieloma podstawowymi cechami, że aż nie wiadomo od czego zacząć.

ocenił(a) serial na 5
KarolajnR

Nie powiedziałam, że mi się nie podoba, tylko że nie ma w nim nic porywającego.
Może dla Ciebie się różnią, dla mnie to historia ta sama tylko inni aktorzy. Lepsze seriale zostały usunięte, tego nie warto trzymać.

ocenił(a) serial na 10
Netaa90

To również twoja opinia , że nie warto . :)
Moim zdaniem warto , serial jest bardzo lekki i przyjemny . Mnie osobiście wciągnął . :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones