8,2 2 016
ocen
8,2 10 2016
2 353
chce zobaczyć
{"type":"film","id":639780,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Endeavour-2013-639780/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Endeavour
 • nan_s ocenił(a) ten serial na: 10

  Piszę po obejrzeniu 3 sezonów.
  Uważam, że już sezon 1 był znakomity - ale w sezonie 2 - serial zaczyna ocierać się o arcydzieło, aby kontynuować w sezonie 3,

  Zagadki kryminalne są inne w każdym odcinku. Są to zagadki poplątane, złożone, i bardzo ciekawe.
  Ale poza kryminałem to też serial o genialnym głównym bohaterze, o jego uczuciach, problemach w pracy policjanta.
  Morse wydaje się zwykłym chłopakiem - a jednak, po chwili czuje się blask, jaki od niego bije - rola S.Evansa to majsterszyk.

  Czasem - jest to też serial bardzo, bardzo gorzki - zwłaszcza w sezonie 2 i w zakończeniu sezonu 2, które jest wielkie. Dzięki Bogu - serialu nie zakończono - bo chyba serce by mi pękło.

  I jest jeszcze inspektor Thursday, a jego przyjaźń i interakcje z Morsem to coś wspaniałego.

  Jestem nieco zauroczona głównym bohaterem - i nie mogę się doczekać sezonu 4!!

 • nan_s Zazdroszczę,że jeszcze tyle nowych odcinków masz do obejrzenia-ja czekam na szósty sezon,mam nadzieję,że się nie zawiodę!

 • nan_s ocenił(a) ten serial na: 10

  daner5 I już obejrzałam całe 5 sezonów Endeavour :)- i - z tęsknoty!:) - zabrałam się za "starego" Morsa:). I po obejrzeniu kilku odcinków z lat 80 - tym bardziej cenię serial Endeavour.
  Jak oni oddali idealnie - tę melancholię głównego bohatera! i jego trudne/nieszczęśliwe/zagmatwane historie z kobietami.

  Gorzej - że po przeskoczeniu do lat 80 - wiem, że Morse to nadal kawaler - czyli chyba cała ta odyseja z Joan - skończy się nieszczęśliwie:( - a tak im kibicowałam!!! - zwłaszcza po sezonie 3 i finale - i gdy Morse uświadamia sobie swoje uczucie!

  Ja też czekam niecierpliwie na 6 sezon!:)