PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713301}

Era Wodnika

Aquarius
6,8 3 973
oceny
6,8 10 1 3973
Era Wodnika
powrót do forum serialu Era Wodnika

i jeszcze raz masakra! Mam tylko nadzieję, że Duchovny wynegocjował dobrą stawkę za odcinek, bo chwały na pewno mu nie przyniesie. A kiedy pod koniec 2 odcinka wszedł do pustego pokoju syna a tam wisiał na ścianie przecudnej urody płaski telewizor w roku 1967 parsknęłam śmiechem, wybaczcie.

ocenił(a) serial na 9
elxx

Gdybyś oglądała film w dobrej jakości, to byś zobaczyła że to nie jest telewizor ;)!!!!!

T.W.W.

Zatem co wisiało w 1967 roku co w dzisiejszych czasach do złudzenia przypomina telewizor? Lustro 2 metry nad ziemią w czarnej ramce?

ocenił(a) serial na 9
elxx

Poważnie w takiej biednej jakości oglądasz, że nie widzisz, że to nie telewizor?

ocenił(a) serial na 9
T.W.W.

To jest klimatyzator ;) ;) ;) Gdybyś oglądała w dobrej jakości zobaczyłabyś, ż eten Twój telewizor na użebrowania !!!!! TELEWIZOR ;) hahahahahaha

T.W.W.

Poważnie nie można udzielić normalnej i zwięzłej odpowiedzi miast się znęcać?? A może ja jestem inwalidką słabo widzącą? Mam o tym pisać aby liczyć na czyjąś litość? Przyszło to Ci to głowy?? I nie łyso Ci teraz?

ocenił(a) serial na 9
elxx

Zupełnie mi nie jest łyso...wprost przeciwnie. Przejechałaś się po serialu z góry na dół, zarzuciłaś twórcom "masakryczne" niedopatrzenie, a okazuje się, że Twoja opinia wynika, między innymi, z wady wzroku. JA, gdybym miał taką ułomność, że nie odróżniałbym telewizora od klimatyzatora, trzy...nie, cztery razy bym się zastanowił i sprawdził czy się nie mylę, nim bym coś skrytykował. Skoro Ty możesz śmieć się bezpodstawnie z twórców, zarzucając im niechlujstwo, nie dziw się, że ktoś (w tym wypadku akurat podstawie) może naigrywać się z Twojej recenzji. 5

ocenił(a) serial na 9
elxx

Tobie powinno byc lyso, pani czepialska.

elxx

to nie TV, to klimatyzator. Poza tym to faktycznie serial nie dla wszystkich. Dość wymagający.

ocenił(a) serial na 8
elxx

A ja parsknąłem śmiechem (wybacz) jak przeczytałem Twój komentarz.... Jak można nie odróżnić telewizora od klimatyzatora i jeszcze napisać ten Twój żałosny niby-drwiący komentarz o "parsknięciu śmiechem"...

ocenił(a) serial na 7
elxx

Wybaczamy ci twoją tępotę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones