PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299616}
7,9 9 035
ocen
7,9 10 1 9035
Ergo Proxy
powrót do forum serialu Ergo Proxy

są arcywybitne: akcja, tajemnica, zagadki... reszta bardziej psychologiczno refleksyna

użytkownik usunięty
tymbarkowy

Wczoraj skończyłem oglądać i jestem bardzo zadowolony
Szczerze to po pierwszych trzech odcinkach chciałęm zrezygnować z dalszego oglądania, ale dałem szanse serialowi i im dalej w las tym bardziej się wciągałem. Czasem było troche chaotycznie tzn gdy zaczynałem oglądać nowy odcinek to upewniałem się, czy to faktycznie bezpośrednia kontynuacja ostatnio oglądanego odcinka bo fabuła potrafiła wyskoczyć ostro do przodu, ale na pierwszy rzut oka być niezwiązana z tym co widziałem wcześniej ;D. W każdym razie jak pisałem wyżej serial naprawdę bardzo mi się podobał – świetne postacie, oprawa audiowizualna na wysokim poziomie i niesamowity klimat. Najbardziej zapadły mi w pamieć odcinki: ten o Pino "the girl with a smile" :D, oraz "busy doing nothing".
Dla mnie ta seria to mocne 9/10 :>

ocenił(a) serial na 6
tymbarkowy

Zgodzę się, gdyby serial składał się z tylko tych 3 odcinków, to było by 10/10 i znaczek mrowczak approved .
A tak jest 7, ale jak na anime i tak w mojej ocenie wysoko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones