PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810751}

Euforia

Euphoria
7,9 75 501
ocen
7,9 10 1 75501
7,8 24
oceny krytyków
Euforia
powrót do forum serialu Euforia

Przechodziłam przez stany emocjonalne razem z bohaterami, od depresji po euforię na imprezach. Duża w tym zasługa genialnie dobranej muzyki i zdjęć.

Nic w tym serialu nie jest przypadkowe. Z pozoru irytujący bohaterowie przy bliższym poznaniu pokazują swoją prawdziwą osobowość i psychikę. Świetnie jest tu ukazane to, jak nasi rodzice, to jak nas wychowują, i jacy sami są, wpływa na nasze całe życie. Dojrzewałam w latach 90 i na takie rzeczy prawie wcale nie zwracało się uwagi, a teraz dużo ludzi z mojego rocznika leczy się u psychiatry. Jednym z czynników prowadzących do zaburzeń są szeroko rozumiane problemy dzieciństwa.

Jeśli ktoś ocenia ten serial jedynie przez pryzmat dosadnych scen seksu i ćpania, to rzeczywiście uzna, że jest wulgarny. Według mnie serial ten idealnie ukazuje złożoność relacji rodzice-dziecko, problemy samoakceptacji, tożsamości seksualnej i pozycji w grupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones