PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691495}

Answer Me 1994

Eung-dab-hala 1994
7,6 251
ocen
7,6 10 1 251
Eung dab hala 1994
powrót do forum serialu Eung-dab-hala 1994

Kto zostanie z NJ?

ocenił(a) serial na 7

Jak nie bedzie to ChilBong to sie chyba pochlastam :P Wreszcie aktor drugoplanowy zemścił by się za wszystkich aktorów drugoplanowych w koreanskich produkcjach ever i wylądował na końcu z dziewczyną :P 3mam kciuki!! Juz dzis sie dowiemy <3

Moim zdaniem najgorsze były odcinki, gdzie CB praktycznie nie był obecny bo spedzał czas w japonii czy gdzie tam. Oglądalność też wtedy najbardziej spadła. Mam nadzieję, że Trash wyląduje z tą lekarka przyjaciółką. Zobaczymy. CB team Aja aja fighting! :D

PS: It Ain't Over 'til It's Over! <3

ocenił(a) serial na 7
trist89

F U C K. Ide sie chlastać...

ocenił(a) serial na 8
trist89

Nie czytam pierwszego posta bo boje sie spoilerow ale po 4 odcinkach obstawiam ze bedzie miala wpadke a potem przygarnie ja ten przyszywany brat?

trist89

Kur** no... też od początku miałam nadzieje na ChilBonga, chociaż zazwyczaj mam przeczucie po pierwszych paru odcinkach jakie będzie zakończenie i z kim będzie główna bohaterka, cholera nawet mimo że nie pokrywa się to z moimi nadziejami na paringi... ale zawsze ta nadzieja zostaje do końca się rozczarowuje. Głupia Na Jung, głupi Trash, biedny Chilbongi.... :( :( spadajcie wszyscy, mam ich gdzieś... durny serial... walić to nie oglądam ostatniego odcinka...

ocenił(a) serial na 6
trist89

Czekam na dramę w której główna bohaterka wybierze tego fajniejszego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones