PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691495}

Answer Me 1994

Eung-dab-hala 1994
7,6 251
ocen
7,6 10 1 251
Eung dab hala 1994
powrót do forum serialu Eung-dab-hala 1994

Sam nie wiem

ocenił(a) serial na 8

Oby było chociaż w połowie tak dobre jak 1997.

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Ja też trzymam za to kciuki (◠‿◠)

ocenił(a) serial na 8
Neftes

I jak? Dobrze jest? Bo ja czekam aż będzie cały sezon.

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Jest ok, nie odstraszyła mnie od oglądania co się ostatnio dość często zdarzało, więc czekam na dalsze odcinki.

ocenił(a) serial na 7
CottonCrush

Pierwszy odcinek mnie nie wciągnął jak mam być szczera, ale od 2-3 poszło jak z bicza :D Świetnie, że mimo iz niejako styl jest powtórzony z 1997 to historia mimo wszystko mi wydaje sie zupełnie inna ;) I to jest zdecydowanie na plus... no i jest koza!!! <3 *mueeeee* xD

Ciekawe kto z kim ostatecznie skończy :D

ocenił(a) serial na 8
trist89

Jakiś dretwy poczatek, 1997 miało lepszy start i główna bohaterka bardziej mi przypadła do gustu, dobrze że ma chociaż pozniej goscinny wystep.

ocenił(a) serial na 7
CottonCrush

Występ starej ekipy jest the best - myślę, ze warto zobaczyć choćby tylko dlatego :D No nie będę więcej spoilerować... ale niestety nie przebiło 1997, tragedii wielkiej też nie było, ale szał w pewnym momencie niestety opada - przynajmniej w moim wypadku. Za bardzo skupili się na wątkach miłosnych za mało na latach 90tych moim zdaniem. Może dlatego, że nie przywiązałam się az tak do bohaterów i dlatego mi to w pewnym momencie przeszkadzało- ale i tak jest to jedna z lepszych dram tego roku ;) :P

Powstrzymuje się, żeby nie mówić więcej. Dać znać jak skończysz i zobacz wtedy drugi temat. Powiem jedynie , że powstał przed obejrzeniem przeze mnie samego finału ;)

ocenił(a) serial na 8
trist89

Mysle ze w piatek/sobote skoncze, ogladam hurtowo. Jestem na 7 epie i cos malo pokazuja rok 2013. Nie ma takiego szalu jak przy 1997 ale nie jest zle.

ocenił(a) serial na 8
trist89

Utknalem w połowie i cięzko idzie dalej ;p

ocenił(a) serial na 7
CottonCrush

No nie dorównuje 1997, a dałam rade zobaczyc całość tylko dlatego, ze miałam porcjowane odcinki i z braku laku :P Przyznaje troche przewijałam :P Także przewijaj xD Bo nie mam z kim sklinać na finał xD

ocenił(a) serial na 8
trist89

Odcinki dlugie i przeciagniete, 1,5h prawie na jeden raz to duzo.

ocenił(a) serial na 7
CottonCrush

PRZEWIJAJ! xD no chyba chcesz wiedzieć jak się skonczyło? :P

ocenił(a) serial na 8
trist89

obstawiam że skończyła z "bratem", a ta mała z tym co tak staro wygląda, bo kto się czubi ten się lubi. Bardziej mnie ciekawi gościnny występ ekipy z 1997.

trist89

Wytlumacz mi prosze jak oglada sie epizod z przewijaniem :) Jak to technicznie wyglada:) Ja nie potrafie sobie tego wyobrazic:) I jak mozna ocenic drame, przewijajac epizody :)

ocenił(a) serial na 7
Szybszy

Przewijasz do momentu jak pojawiają się postacie które lubisz a reszty sie domyślasz xD gorzej jak w trakcie przewijania stanie sie coś ważnego do fabuły, ale nie ma ryzyka nie ma zabawy xD

Ja mamtaki patent na seriale które mnie zaczynają męczyć, ale na tyle sie wkręciłam, że chce wiedzieć co dalej :P

A jak można ja ocenić? No jak musiałam ją przewijać to na 10 albo 9 nie zasługuje :P hehe

Nie twierdze, że system jest idealny, ale oceniam to abym to ja sie orientowała jaki serial mi jak spasował :P średnia mnie nie interesuje bo ile ludzi tyle gustów :P

trist89

O main god :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones