PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644609}
6,7 112
ocen
6,7 10 1 112
Eureka Seven Ao
powrót do forum serialu Eureka Seven Ao

Witam. Po obejrzeniu pierwszych 2 odcinków widać ogromne niezgodności z serią "Eureka Seven", a we wszystkich opisach tego anime widnieje opis, że jest to sequel. Wie ktoś o co tu chodzi ?
Np. syn Eureki, Ao nie nosi nazwiska Thorston, a latające na deskach archetypy nie są nazywane LFO. Ogólnie cały przedstawiony świat w którym dzieje się akcja jest inny, chodzi mi tu np. o niskim poziom technologiczny cywilizacji (statki wojenne nie latają po niebie, a jedynie pływają po oceanach) O i jeszcze jedna duża różnica, brak wyrytego napisu Renton i Eureka na powierzchni księżyca.

michal20_08

Zabawne, bo sam przed chwilą złapałem lekkie WTF na pierwszy odcinek AO. Okazuje się że jest to kontynuacja, ale mangi. W niej właśnie stało się coś dziwnego i cały koral zniknął ze świata. Strasznie to pogmatwane.

Tarvil

Jeśli jest to kontynuacja mangi to może być inna historia od tej przedstawionej w anime "Eureka Seven".

ocenił(a) serial na 10
michal20_08

Co z tego, że ma inne nazwisko? Bohaterów którzy wychowywali się bez rodziców, pod innym nazwiskiem niż ojca jest na pęczki. Co do LFO to myślę, że nie mogli tej nazwy wykorzystać (nie mam pomysłu dlaczego) i IFO było najbardziej zbliżone. Coś jak adidas-adadas. Poziom technologiczny? Obejrzyj lepiej coś więcej niż 2 odcinki, bo technologia jest na takim samym poziomie.

@Tarvil. Nie wiem czy się mylę, ale manga Eureki powstała właśnie na podstawie anime :)

ocenił(a) serial na 9
michal20_08

w kolejnych odcinkach jest już wszystko lepiej wyjaśnione właśnie jestem po 14 epku ;) i całość nabiera sensu

ocenił(a) serial na 6
DragoAnasazi

po 24 odcinkach wszystko staje się jasne (chyba). Seria niestety dużo gorsza od poprzedniczki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones