PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607157}

Eva Luna

6,3 441
ocen
6,3 10 1 441
Eva Luna
powrót do forum serialu Eva Luna

Wiadomo może jak się zakończy wątek Victorii, czy pozna swoją prawdziwą matkę i czy do końca telki będzie zła?

alexa6971

Victoria pozna swoja prawdziwa matke i dowie sie calej prawdy od Renaty. Victoria zrobi jeszcze wiele zlego ( np. porwie mala Laurite), ale na koncu przeprosi wszystkich za swoje podle zachowanie. Dzieki ojcu, który ja wspiera i matce wyjdzie na prosta :)

wino1986

Liczyłam na takie zakończenie. Victoria na to zasługuje, bo to nie jej wina, ze została odebrana matce,a Marcela przelała w nią tyle zła.

cocco03

zgadzam sie:) Victoria jest po prostu zagubiona i niestabilna emocjonalnie. Marcela podsyca w niej zadze zemsty i kieruje nia jak zwykla marionetka!! ale ta zabawa zle sie dla Marceli skonczy ;-)

wino1986

I bardzo dobrze :) okropna z niej baba, i jeszcze ten jej romans z Brunem bleeee

cocco03

A Bruno tez nie za dobrze wyjdzie na tej znajomosci z Marcela! Tzn. Marcela "dobrze" sie nim zajmie ;-)

wino1986

Kurczę... myślałam ,że to jednak on ja wykiwa, ale niestety.
Marcela i te jej zmarszczki, nawet nie chcę wiedzieć ile ta aktorka miała zabiegów ;)

ocenił(a) serial na 1
alexa6971

skonczy na ulicy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones