PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607157}

Eva Luna

6,3 441
ocen
6,3 10 1 441
Eva Luna
powrót do forum serialu Eva Luna

Ta telenowela byłaby lepsza, gdyby zmienili głównego aktora!!! Jak można dać tak obrzydliwego aktora! ;P To Jakaś masakraa! Osobiście o wiele bardziej podoba mi się Leonardo. Gra on również Bruna w zakazanym uczuciu. Zakazane uczucie jest o wiele lepsze dość dużo się dzieje, a Ewa Luna mnie usypia.Przy okazji chciałabym polecić takie seriale jak: Kiedy się zakocham, Morze miłości, Triumf miłości, Teresę oraz Zakazane uczucie, ale dla mnie najlepszą telenowelą była Rubi !!! Stare, ale jare ;)

Alexis123

Julian Gil o wiele lepiej wygląda jako Leonardo. Look Bruna jakoś do niego nie pasuje.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

A ja uwielbiam patrzeć na Daniela, wbrew wszystkim opiniom, uważam, że jest po prostu przesłodki. Ma piękne oczy i cudowny uśmiech. Gdyby ktoś spojrzał na mnie tak jak on na Evę, z pewnością zmiękłyby mi nogi. Niech sobie mówią, że stary - Daniel to cukiereczek i basta!

petit_fleur

On ma taki rozmarzony wzrok jak na nia patrzy :)

ocenił(a) serial na 9
cocco03

I dlatego chciałabym czasem być Evą;)

petit_fleur

Pod tym względem tak...ale ogólnie to ona lekko nie ma :)

ocenił(a) serial na 9
cocco03

No tak, ale ja pomyślałam o tych miłych chwilach, spędzonych z Danielem:D

petit_fleur

Biedna ta Eva. Ciekawe czy dojdzie do ślubu Victorii i Daniela. Teraz jak Marcela jest prawie pewna, ze to Eva jest miłością Daniela wyszykuje jakis podły plan, by nie dopuścić do ich ponownego zejścia się.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Z ciekawości obejrzałam zakończenie w wersji oryginalnej i tam już nie było Marceli. Więc nawet jeśli zrobi coś Evie, to z całkowitą pewnością gorzko za to zapłaci. Mam nadzieję, że ślubu nie będzie. No nie wyobrażam sobie, żeby Daniel poślubił potwora stworzonego na miarę Marceli Arismendi...

petit_fleur

Ciekawe czy Victoria dowie sie, ze jest córką Justy.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Pewnie tak, ale wolę nie doszukiwać się takich informacji. Lepiej poczekać na naturalny rozwój sytuacji:)

petit_fleur

Widac, ze Daniel juz się nie mógł doczekać :D brak benzyny ....;)

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Taa jasne. Natura wzięła nad nim górę:)

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Ależ Eva miała dziś minę, kiedy Alicia chciała ją zatrzymać przed wyjściem z domu. No po prostu jak dzikie zwierzę. I do tego cała twarz czerwona:O

petit_fleur

Straszna jak z horroru. Ja wolałabym najpierw porozmawiać z Danielem, a nie ślepo ufac Leonardo.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

To nie jest takie proste, bo gdyby te aktoreczki myślały logicznie i tak też postępowały, to nie byłoby telenowel:)

petit_fleur

No tak...ale jesliby podchodzic do tego tak na powaznie to nie opłaca się rozmawiać na tematy telenowel w ogóle. Ja lubie czasami postawic sie na miejsu bohaterów.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Jejciu, aja bardzo lubię rozprawiać na temat telek:) I też czasem staram się zrozumieć bohaterów, stawiając się na ich miejscu. W ogóle nie wyobrażam sobie, żeby telki mogły nie istneć:o

petit_fleur

Tak teraz pokombinowali, że gdybym nie wiedziała,że wszystko się dobrze skończy to bardzo bym w to wątpiła. Eva nienawidzi Daniela, a on jej i jeszcze ten Tony, giermek Leonarda ;)

cocco03

Ten gość grający leonarda jest boski,ale tylko gdy nie jest blondynem.

pgrala5

Zgadzam się. Jako Leonardo jest pociągający :)

Alexis123

On jest obleśny,stary dziad,ooo fuuj.
jak mogli takiego dziadka obsadzić w roli prota ? jak? pon nawet dychać nie może,do tego jego wygląd mówi sam za siebie,beznadziejny dziadek haha,niech Eva zafunduje mu fryzjera ;P dobrze radze ;p

ocenił(a) serial na 7
Susanitaaa

Susanitaaa ma rację on jest ochydny i brzydki ;P

cybermisiak

Powinni grać młodsi aktorzy a nie tacy starzy,on miał już swoją erę protów mógł grać teraz niech dadzą młodziutkich ;D

Susanitaaa

Hehe;) Zgadzam się w 100% ! ;dd On jest masakryczny! Fakt telki z Maite I Wiliamem są już nudne, ale osobiście są dużo lepsze ;p

Susanitaaa

A ja uwielbiam Daniela, wg mnie jest fantastyczny, poza tym jest szczupły, zadbany, umięśniony :D Jak na tyle lat ile ma, to moim jednym z marzeń jest, aby mój przyszły mąż, gdy go będę mieć, tak wglądał jak Daniel i był taki cudowny jak Daniel :)

jagodajulia

W wieku 50 lat taki mąż to marzenie :) zgadzam się.

ocenił(a) serial na 1
Alexis123

Ohydny pisze sie przez samo H

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones