PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607157}

Eva Luna

6,3 441
ocen
6,3 10 1 441
Eva Luna
powrót do forum serialu Eva Luna

Będzie mi brakować Danielka i Ewusi. Komuś jeszcze?
Ale na razie jeszcze czeka nas sporo wydarzeń...:)

cocco03

a co np

ocenił(a) serial na 10
cocco03

hmm to ile jeszcze zostało nam odcinków :( najlepsze to z huliem i marcelą:D jak on ją straszy :)

maciejbi

O ile się nie mylę, to jest ich 114. Czyli zostało ok. 20. Nie pamiętam jaki numer miał ten co leciał ostatnio.

Mnie się to strasznie podoba. Należy się jej ;) miałam nadzieję, ze jeszcze się przed nią nie ujawni, ale zrobił to. Coraz bardziej lubię Renatę, bo w tym uczestniczy. Jednak to nie zmaże niestety jej paskudnego czynu sprzed lat.

cocco03

no poi evie lunie nic nie bedzie

magazynier_48

Nic nie wiem na ten temat, może jeszcze coś dadzą.

cocco03

watpie zeby dali a kiedy bedzie wiadomo>

magazynier_48

Chociaz gdyby mieli puścić coś nowego już byłoby wiadomo, pewnie nic nie będzie za "Evę..."

cocco03

mgoli cos dac o 19

cocco03

JAk Eva Luna się skończy będą powtórki Ukrytej miłość.

użytkownik usunięty
magazynier_48

nic nie bedzie myślałam że puszcza jakąś nowa telkę

ocenił(a) serial na 7
cocco03

i w końcu okazało się, o co chodzi z czarną rękawiczką ;)

duska123

Tak :D przypuszczałam, ze tam się kryje jakis syfek ;) dowód zbrodni cudownej Marcelki.

cocco03

Mi tez będzie ich brakować. Dzięki tej telce wstaję rano ;)

jagodajulia

Ja też....nie zrywałabym się gdyby nie Evcia ;)

cocco03

JA też. Ostatnio troszkę zasypiam, bo dopiero po reklamie oglądam, ale i tak wstaję i oglądam ;) Lubię to robić ;)

A dzisiaj był spoko odcinek. Dużo się dzieje :)

jagodajulia

Bardzo. Deborah jak zobaczyła Julia to myślałam, zę on zacznie z nia rozmawiać. Jednak on udawał, że nie jest Juliem :D Gdyby jej powiedział co planował to nie poleciałaby do leonarda.

cocco03

Ale z drugiej strony, on jej aż tak bardzo nie zna. Kto wie, czy uwierzyłaby mu?? Oby jednak niepowiedziała Leo, kogo widziała...

jagodajulia

Może i nie, ale jakby jej powiedział, zeby byla dyskretna to by się uspokoiła. Przecież podejrzewa juz marcelę o niecne czyny więc to tylko by ją utwierdziło.

cocco03

Może i tak.. ale z drugiej strony lepiej się wypierać niż przyznawać... Może stwierdził, że lepiej się wypierać swojej tożsamości.. Przecież on nie żyje od ponad roku...

jagodajulia

Własnie, a ona go zaskoczyła. Lepiej mu było się zapierać niz tłumaczyć na szybkości i w dodatku na ulicy.

użytkownik usunięty
cocco03

mi też bedzie ich brakowałó zresztą jak zawze kiedy kończy się telka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones