PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394253}

Exosquad

7,9 337
ocen
7,9 10 1 337
Exosquad
powrót do forum serialu Exosquad

Jak ktoś ma linki do zassania to niech wrzuca, ale żeby było po polsku.

ocenił(a) serial na 9
dragon_33

ja ogladam na YT. Po angielsku co prawda ale nie ma tam az tylu rzeczy do rozkminki. Ogólna wiedza z angola wystarcza. Na razie jest wrzuconych 17 odcinkow;]

ocenił(a) serial na 9
MastaBlasta

nie ma co trzeba to obejrzeć nawet po angielsku. Przypomniały mi się lata dzieciństwa hehe :D

ocenił(a) serial na 8
dragon_33

Jesli ktos jest zainteresowany to mozna obejzec calosc oczywisscie tylko jezyk ang wlasnie przebrnolem i chociaz juz tak nie zachwyca jak kiedys to obejzalem z przyjemnoscia do konca.

1 sezon [13 ep] mozna znalezc w jakosci dvd-rip na megauploadzie i innych tym podobnych ---> google plxplx? lub zamowic z US&A dvd ;]

2 sezon [39 ep] jest jest na torrencie w jakosci szit-VHS-rip ale da sie obejzac [btjunkie.org i klepnac w wyszukiwarke]

Milego ogladania

Hefron

Pytanie do do Ciebie i innych co wiedza:
Mozna prosic o maly "spoiler" co sie pozniej stalo?
Phaeytona odniosl rany w walce i w pozniejszych odcinakch mogl zmieniac sie w taka galarete. W decydujacym starciu jak chcial uciec jako ta galareta to ta blondynka go zalatwila chyba na amen. Pozniej juz po wojnie gdy wrocili wszyscy na ziemie to byla scena na takiej farmie i tam zaczelo sie cos dziac - jakies wydarzenia czy rozblyski czy cos tam - ogolnie zapowiedz czegos nowego. No i wlasnie co to bylo? Jakis nowy wrog? Moze cos pomieszalem ale tak to chyba bylo.?

ocenił(a) serial na 10
minke88

wogule chyba potem był sezon 3 tylko nie pokazali za bardzo w TV np jak chodziłem do podstawówki to chwile przed pójdziem do szkoły było pokazane chyba nowe odcinki o.O

ocenił(a) serial na 10
dragon_33

chyba max odcinki to 126 a nie 56 bo trafiłem na taką dziwną strone

http://video.tvguide.com/Results.aspx?primary=Shows&show=EXOSQUAD&length=fullepi sode&display_mode=details&pageno=3

Obliczyłem wszystkie odcinki i jest 126

ocenił(a) serial na 8
Tomaszz20

A kto przetłumaczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones