PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597111}

Ezel

8,0 289
ocen
8,0 10 1 289
Ezel
powrót do forum serialu Ezel

Od 19 września na FilmBox

użytkownik usunięty

Od 19 września FilmBox rozpocznie emisję tureckiego serialu "Ezel". Emisja od poniedziałku do piątku o 17:45, powtórki o 12:50.

ocenił(a) serial na 10

Wielka szkoda, że nie mam tego kanału. Swoją drogą tak świetny serial powinni puścić na jakimś bardziej dostępnym kanale bo nie każdy posiada Filmbox. Dobrze, że co niektórzy byli tak dobrzy i przetłumaczyli ten serial.

użytkownik usunięty
Cherry21

Też niestety nie posiadam tego kanału. Szkoda, że TVP lub Puls, którzy ostatnimi czasy ubóstwiają Turcję nie zainteresowali się tym serialem. No ale cóż. Pocieszenie jest takie, że najprawdopodobniej trafi do sieci z lektorem, także będzie do wyboru do koloru - lektor lub napisy. ;)

ocenił(a) serial na 10

To prawda tylko, że ten serial jest dosyć mroczny i ciężki dla przeciętnego widza. Nasza wspaniała tv woli puszczać raczej romantyczne historie a Ezel do takich nie należy. Owszem zdarzyło im się puścić WS i to był strzał w dziesiątkę ale Ezel to też nie gatunek historyczny.
Wg mnie Puls raczej nie wyemituje Ezela tak jak pisałam powyżej oni lecą bardziej w kierunku romantycznym, TVP 2 też puszcza tureckie ale od września będą chyba kontynuować poprzednie dzieło.
Niemniej jednak gdyby któraś ze stacji zdecydowała się na emisję puszczaliby go pewnie w godzinach wieczornych bo niektóre sceny są naprawdę mocne.
Jeśli o mnie chodzi to wolę z napisami chociaż z tureckiego rozumiem tylko "evet" to wolę wysłuchać oryginalne głosy bohaterów niż to co jest zagłuszone przez lektora. Poza tym jeszcze jedna ważna rzecz tv zwykle z jednego odc robi dwa a przy Ezelu ma to duże znaczenie. Znając życie skończą akcję w najlepszym momencie a z napisami można oglądać prawie 2 h.
Ciekawa jestem ile kosztuje wykupienie takiego serialu swoją drogą z tego co czytałam serial ten był bardzo popularny w wielu krajach.

ocenił(a) serial na 10

Z tego co przeczytałam serial nie będzie dzielony więc tym lepiej i dość szybko się skończy.

użytkownik usunięty
Cherry21

Będzie dzielony. Całość będzie liczyć 156 odcinków.

ocenił(a) serial na 10

Skąd masz to info jeśli mogę wiedzieć? W oficjalnym programie trwa 2h.

użytkownik usunięty
Cherry21

Ze strony FilmBox na fb - "Pierwszy odcinek 90-minutowy, a kolejne po ok. 45 minut.".

ocenił(a) serial na 10

Ok rozumiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones