PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597111}

Ezel

8,0 289
ocen
8,0 10 1 289
Ezel
powrót do forum serialu Ezel

to Yago, pasion i venganza. 2 maja pierwszy odcinek. Ivan Sanchez w roli głównej<3 na pewno się skuszę

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Jak wrażenia?

Cherry21

obejrzałam tylko jeden odc z braku czasu no i nie ma tłumaczenia a ja znam hiszpański tylko średnio więc wolałabym żeby było tłumaczenie. Ale Ivan Sanchez pasuje do głównej roli ;)

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Z pewnością :)

ocenił(a) serial na 8
nunax4

Meksykanie robią już nawet remaki tureckich seriali? No to na prawdę, brakuje im pomysłów na coś świeżego.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Liczą, że odniosą sukces, chociaż wg mnie kopia nigdy nie przebije oryginału.

ocenił(a) serial na 8
Cherry21

Pewnie zrobią z tego jakąś papkę. Z Ezela z tureckiej wersji zrobią jakiegoś nadwrażliwego lalusia, który niby chce się zemścić, ale ciągle ryczy :P

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

To prawda w meksykańskich telkach twórcom wychodzą jakieś marne romansidła nie wiem jednak jak im to wyszło bo nie oglądałam żadnego odc.

ocenił(a) serial na 8
Cherry21

Nie widziałaś? Wiesz? Może to i lepiej?

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Może tak, po co psuć coś dobrego skoro się oglądało :)

ocenił(a) serial na 8
Cherry21

Oryginalny Ezel miał kilka rzeczy, które mi się nie podobały. Sama wiesz ;) Ale w meksykańskiej wersji, te wady pewnie były by jeszcze większe.

HotChocolate90

a może meksykanie zrobili po prostu swoją wersję Hrabi Monte Christo? W końcu to klasyk jeżeli chodzi o literaturę piękną nie tylko w naszym kraju

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Piesik1990

Być może gdyby wyemitowali to u nas można byłoby podyskutować :)

Cherry21

Dopiero dzisiaj znalazłam informację, że faktycznie jest to remake;) (wcześniej nie szukałam). No cóż remaki to chyba nowa religia wśród filmowców

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones