PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120647}
8,0 136
ocen
8,0 10 1 136
Fûun Takeshi Jô
powrót do forum serialu Fûun! Takeshi Jô

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 10

forget mr. lawrence! stay away from sonatine! the best kitano movie project ever! o tak, after the wipe out my favourite skipping stones is coming up na pełnej..

ocenił(a) serial na 10
Westernik

uu yeah, mój stary nowy obiekt kultu powraca by podgryzać resztki kory mózgowej w wielkim stylu. istna kopalnia radości, fabryka wesołości, masowa produkcja hormonów czystego szczęścia aż do zidiocenia. platformowa gra video z żywym czynnikiem ludzkim skośnookim i żółciutkim w postaci wietnamskiego królika doświadczalnego podniesiona do potęgi w 6, w 7, w 8, w 9 i w 10D o sile rażenia bomby wodorowej i prawdopodobieństwie zejścia z tego najlepszego ze światów ze śmiechu wynoszącym jakieś 99,99% - więc tylko ja ocalałem, aby wam opowiedzieć, i tylko dlatego, bo opuszczałem pokój średnio co pół minuty, czyli około czterdziestu ośmiu razy na odcinek, żeby nie umrzeć ze śmiechu..

ocenił(a) serial na 10
Westernik

słowem, absolutna rewelacja, która: a. podniosła i wyniosła prymitywny gag z facetem i skórką od banana do rangi prawdziwej sztuki, b. poziomem debiliady wyprzedziła swój czas co najmniej o lat dziesięć i kwadrans (ekipy jackassa, dudesonsa i dirty sancheza, które tę pochodnię tą na innych kontynentach, w innych okolicznościach przyrody i warunkach pogodowych poniosą będą tu swoistą cezurą), c. tylnym wyjściem przez labirynt śmierci z rupieciami wyprowadziła nas z lat osiemdziesiątych, d. ostatecznie wprowadziła nas w lata dziewięćdziesiąte oraz eeeee. raz na zawsze wybiła nam z głowy bustera keatona, jackiego chana, prolog indiany jonesa, kino ozploitation, władcę much goldinga, super mario, pac-mana, space invaders, donkey konga, kaczki, tetris i contrę!

ocenił(a) serial na 10
Westernik

ps. no, a żeby już w ogóle było śmieszniej, to od beat kitano, który nigdy już - nawet w Battle Royale - nie będzie w tak wspaniałej formie w jakiej był w tym samochodziku plastikowym, gdzieś naprędce z dwóch ulubionych materiałów budowlanych pana adama słodowego - sklejki i gumki recepturki - ulepionym, strzelając laserami do rozbestwionych japończyków.. czy można chcieć czegoś więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones