PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314897}
6,9 4 425
ocen
6,9 10 1 4425
Fałszerze. Powrót Sfory
powrót do forum serialu Fałszerze. Powrót Sfory

tak uważam, przynajmniej lepszego nie spotkałam do tej pory. Kryminalni nie dorastają do pięt jemu. Wyszukane dialogi, podobno historia w jakiejś części oparta na faktach. Większość zachwyca się Prison break, ale to się rozciąga niemiłosiernie i do tego emocje są na siłe wywierane, aż staje się to nudne . Sfora jest dopracowana.

Jestem jak najbardziej za wypowiedzia mojego poprzednika =D To jest najlepszy kryminalny serial. Co prawda bardzo tez lubie Fale zbrodni, ale poki co jej nie emituja. I bardzo sie ciesze ze jest tak wiele zwolenikow tego serialu. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :-)

ocenił(a) serial na 10
pszczolka

ja równiez uwielbiam ten serial;]
nie jest ani za light'owy, ani za brutalny, wkreca i zaciekawia...
Sfora najlepsza!!!!
i I cz. miała najlepsza muzykę;]
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10

Najlepszym polskim serialem kryminalnym jest pierwsza część SFORy, a zaraz po niej Ekstradycja ;)
Fałszerze też są fajni, ale brakuje im czegoś ;)

ocenił(a) serial na 10
Jaslyn

Najlepszy jest PITBULL,a zaraz po nim Fałszerze.

ocenił(a) serial na 9
jacekwielgosz

Zgadzam sie.Najlepszy Pitbull a zaraz po nim Fałszerze

ocenił(a) serial na 6
miedzianobrody

Pitbull, Glina owszem ale Falszerze to fantasy, pierwsza sfora jeszcze OK ale to to? no dzieci drogie

No właśnie ja z przyjemnością oglądałem pierwszą Sforę, ale 2 seria jakoś mi nie podeszła - oglądałem 2 pierwsze odcinki i nie wkręcił mnie ten serial. Mam tylko pytanie jakim cudem wskrzesili w 2 serii Ducha!? Czy ktoś kto ogląda serial mógłby to wyajśnić?

ocenił(a) serial na 7
krawicz

No to trzeba było oglądać kolejne odcinki, wtedy byś się dowiedział...

NYPD

Sfora najlepszy serial?! No też coś... Kolejne produkcje pana Wójcika to coraz większe dno. Mimo wszystko Sfora 2 trochę lepsza niż "jedynka", bo ... mniej w niej "sfory" (czyli Lubaszenki, Pazury, Gruszki i Wilczaka). Serial zupełnie nierelany, rażący szpanerskimi gadżetami i żargonowymi dialogami właściwym może lumpom spod śmietnika, ale nie oficerom policji (prokurator mówi do podejrzanego "kumasz królu?"). DEBILNE! W drugiej części przynajmniej Żmijewski czy Grabowski wnieśli nieco naturalnośći...

Naprawdę dobre seriale to Glina i Pitbull...

jard

A myślisz, że jakim językiem mówią prokuratorzy?

holstensa

Sfora 1 i 2 jest naprawdę dobra, ale najlepsza jest Ekstradycja, która ma w sobie to coś, że nigdy się nie znudzi począwszy od świetnych gier aktorskich po genialną muzykę. Być może się narażę, ale seriale typu Kryminalni czy Fala Zbrodni zupełnie do mnie nie trafiają. Po pierwsze i najważniejsze nie oglądam ich z prostego powodu: nie mają określonej ilości odcinków co w moich oczach je dyskwalifikują. Po drugie w Fali poziom dialogów jest żenujący.

ocenił(a) serial na 2

Tylko PITBULL i od biedy Glina...jeszcze Oficer(owie) jakoooo-takooo.
A te Sfory i inne badziewia, to naprawdę żal na to patrzeć.

Zygfryd666

"od biedy Glina..."
------------------------------



Od jakiej "biedy"?...
"Glina" to światowe salony w kategorii serial kryminalny.

ocenił(a) serial na 2
jan_niezbedny0

ok, może masz rację. faktycznie moja wypowiedź opierała się na mglistym obrazie tego serialu, bo obejrzałem może 1 czy 2 odcinki ;D

Zygfryd666

No to polecam całość, bo naprawdę twórcy "Gliny" nie mają się czego wstydzić nawet w konfrontacji z najsłynniejszymi światowymi hitami. Można tylko wyć z żalu, niczym wilk do księżyca, że ten serial, który miał być tryptykiem został uwalony po dwóch sezonach (już drugi cięto na tzw. żądanie...), bo dla telewizyjnych bonzów w tym kraju podstawowym targetem są niestety odbiorcy o dwucyfrowym ilorazie, którzy przy oglądaniu nie lubią się przemęczać myśleniem.

Liczą się tylko cztery seriale kryminalne. Glina, Oficer, Pitbull, Ekstradycja. Który z nich najlepszy, który drugi, trzeci, czwarty? To już kwestia gustu, podałem je w kolejności wg mojego gustu. A reszta seriali powinna zostać przemilczana, dla zachowania kultury wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 2
hemoroid2

No i racja, choć oczywiście PITTBULL #1 - nigdy wcześniej nie nakręcono tak dobrego serialu kryminalnego według mnie w Polsce.

A drugą sprawą jest oczywiście to, że kręci się seryjnie coraz to nowe seriale i powstają z tego niemiłosierne gnioty, bo fabryczne produkowanie seriali nie wychodzi na dobre - zobaczyli, że trochę osób to ogląda i teraz co chwile kręcą nowy badziew...

Lepiej by zrobili coś naprawdę odkrywczego i dobrego.

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Gliny nic nie przebije i tak
glosujcia za 3 seria, jest ankieta na stronie tvp

Popieram ;)
Z polskich kryminalnych seriali uwielbiam : Sforę (1 część), Pitbulla i Falę Zbrodni.

ocenił(a) serial na 5
fitness10

Po obejrzeniu całości daje 5.
Początki były bardzo obiecujące ale rozwiązanie wszystkiego takie strasznie banalne.
Ta piątka przede wszystkim za role Jaka Braciaka i fajną nietypową postać Kruka:D
W sumie da się oglądać zwłaszcza gdy nie się nie ma niczego lepszego:D

ocenił(a) serial na 9

najlepszy jest pittbull na rowni z fala zbrodni. Sfora 1 i 2 na drugim miejscu a kryminalni to wogole nie ta liga. Pozdrawiam

No wlasnie chcialem spytac, czy w Sforze tez jest fajny taki ciezki realistyczny klimat? Czy to taka plastikowa papka jak komisarz alex? Sa tam przekleśtwa? Nie to zebym mial jakies zboczenie na punkcie przeklenstw, ale wiem, ze jak w serialach kryminalnych nie ma przeklenstw to jednoczesnie taki serial nie oddaje polskich realiow. Ogladalem Pitbulla, Fale Zbrodni, Gline, Odwroconych i Officerow. Te 3 pierwsze bardzo mi sie podobaly, Odwroceni tez dawalo rade, Oficerowie... pierwszy sezon ok, ale pozostale juz byly gorsze. Czy Sfora jest zrobiona w tym samym klimacie co np Pitbull?

ocenił(a) serial na 8
Pijany_Mistrz

bardzej w klimacie Ekstradycji (ten sam reżyser) i nie ma przekleńst

ocenił(a) serial na 8
Pijany_Mistrz

Klimat jest bardzo realistyczny, a przekleństwa zdarzają się w rozmowach głównie wypowiadane przez Nowickiego

Pitbull jest najlepszy, na 2 miejscu jest Ekstradycja a na 3 Sfora 1.

moim skromnym zdaniem najlepszy pidbul, potem oficer a te sfory to przecietniak

Jak dla mnie w czołówce polskich seriali kryminalnych pozostaje Sfora, Ekstradycja, Pitbull i Glina. Fałszerze to był dobry serial, ale faktycznie od drugiego odcinka dopiero... :(

Dla mnie zdecydowanie najlepszy jest "Oficer"

Ktoś tu chyba mało seriali kryminalnych oglądał - przynajmniej w 2007 roku... :)

ocenił(a) serial na 8

Jestem zaskoczony, że nikt nie wspomina o "Odwróconych".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones