SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Falco

2013 - 2016
52 min.
7,2 402
oceny
7,2 10 1 402
312
chce zobaczyć
Podczas policyjnej akcji Aleksandre zostaje ciężko ranny i zapada w śpiączkę. Wybudza się po 22 latach, pragnąc wrócić do służby. Więcej Mniej
Falco zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

W 1991 Aleksandre Falco (Sagamore Stévenin), początkujący oficer, żonaty mężczyzna i młody ojciec, zostaje podczas akcji postrzelony w głowę i zapada w śpiączkę. Kiedy budzi się 22 lata później, nie tylko czasy, ale i realia, do których przychodzi mu się dostosować, się zmieniły. Jego rodzina ułożyła sobie życie na nowo, a jemu przyjdzieW 1991 Aleksandre Falco (Sagamore Stévenin), początkujący oficer, żonaty mężczyzna i młody ojciec, zostaje podczas akcji postrzelony w głowę i zapada w śpiączkę. Kiedy budzi się 22 lata później, nie tylko czasy, ale i realia, do których przychodzi mu się dostosować, się zmieniły. Jego rodzina ułożyła sobie życie na nowo, a jemu przyjdzie pracować pod dowództwem swojego byłego partnera, a obecnie komisarza, Jean-Paula Ménarda (Arno Chevrier). Na domiar tego wszystkie sprawy, które rozwiązuje posterunek, konsultowane są z prawnikiem brygady, Philippe Chéronem (Franck Monsigny). Ten okazuje się być nowym partnerem byłej żony Falco, Carole (Mathilde Lebrequier) i ojczymem już ponad 20-letniej córki, Pauline (Marie Béraud).

studio
Beaubourg Audiovisuel
tytuł oryg.
Falco
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych