a cóż to za wielki myśliciel (czyt. twórca strony) stwierdził, że Falco to komedia kryminalna? Pytam, z której strony? bo został postrzelony i tak śmiesznie przespał 20 lat? bo żona ułożyła sobie życie z innym? bo nie zna córki? bo wie kto go postrzelił? bo....? jak dla mnie to zwykły kryminał, i to bardzo dobry, i...
Bardzo dobry serial kryminalny, świetnie się ogląda, plusem, że nie standardowe 40 min (nie lubię 40 min :P ), świetni aktorzy, bardzo dobry scenariusz. Jak ktoś lubi dobry kryminał - polecam. Nie przyszłoby mi do głowy, że francuski serial może się tak dobrze oglądać. Czy ktoś wie, czy puszczą drugi sezon?
Falco to francuski serial sensacyjny o poruczniku Aleksandre Falco (w tej roli Sagamore Stévenin, znany z Najlepsi z najlepszych, Jutro wychodzę za mąż czy Coco Chanel z Shirley MacLaine), który po dwóch dekadach śpiączki, powraca w szeregi policji.
W 1991 początkujący oficer, żonaty mężczyzna i młody ojciec,...