PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833904}

Falcon i Zimowy Żołnierz

The Falcon and the Winter Soldier
6,9 20 903
oceny
6,9 10 1 20903
5,6 5
ocen krytyków
Falcon i Zimowy Żołnierz
powrót do forum serialu Falcon i Zimowy Żołnierz

To zwykła terrorysta zasługująca na kosę a obchodzą się z nią jak z jajkiem. Może dlatego, że aktorka jest less i jest mieszanej rasy?? No i oczywiście jest kobietą.

Za to Walker na każdym kroku jest pokazywany jako zły, bo jest białym heteroseksualnym mężczyzną. Od pierwszej sceny wiedziałem, że Bucky i Sam mu spuszczą łomot a Sam „zasłuży” sobie tym na tarczę. A Walker przepadnie zażywając serum.

Polityczna poprawność w serialach Disney+ robi się już nie do zniesienia.

Danio31b

tak, lekko upraszczając wszyscy są źle prócz czarny i kobiet (zostaje Bucky - który wydaje się osłabiony, wszyscy go leją jak chcą )

Danio31b

dlatego kibicuje Walkerowi xD

ocenił(a) serial na 4
Anakin_Skywalker

Ja też, niech on i Zemo wygrają to nawet będę ten serial szanował :) Ale Feige i Disney nie zrobią tego

Danio31b

To się nawygrywali XD

ocenił(a) serial na 4
vaco98

To ktoś myślał, że będzie inaczej? XD

ocenił(a) serial na 3
Danio31b

I Bucky skończy pewnie z ta Azjatka z baru, bo generalnie każda rasa jest lepsza niż biała. Siedzą i żałują ze Bucky jest biały hetero pewnie. O, może trans z niego zrobią?

ocenił(a) serial na 3
Danio31b

Btw zauważyliście ze Sam właściwie w serialu jest użyty tylko w celach politycznych wtrętów, BLM itp? Czy to tylko moje wrażenie?

ocenił(a) serial na 4
bejbi_dzejms

Ja tam na każdym kroku widzę poprawność a wcale jej nie szukam. Nawet Walker ma mieszanej rasy dziewczynę :)

ocenił(a) serial na 3
Danio31b

ostatno ktorys z amerykanskich youtuberow opowiadal, ze zidiociala tluszcza na twitterze stwierdzila ze w Wakandzie po to wbudowali ten dynks w ramie Buckyiego zeby go szybko rozbroic bo mu nie ufali i traktowali jak bialego KOLONIZATORA

bejbi_dzejms

Tylko ile ruchów trzeba wykonać aby to zrobić. W tym czasie Bucky może urwać agresorowi rękę. Łatwiej byłoby zdalnie, apką na smartfona.

ocenił(a) serial na 4
bejbi_dzejms

Twitter to lewicowe rakowisko. Im dłużej tam przebywam, tym gorszą mam kondycję psychiczną, widząc bezmiar jankeskiej głupoty.

Danio31b

Poprawność swoją drogą. Ale jej postać jest tak cholernie nieciekawa, że aż boli.
Mam uwierzyć, że po tych wszystkich wydarzeniach z udziałem obcych, kamieni, itd. cały świat nie może sobie poradzić z grupką terrorystów?

ocenił(a) serial na 4
marcin261287

Dla mnie tam wszyscy są w jakiś sposób irytyujacy i nieciekawi, oczywiście poza Zemo!! Którego podobno już w 5 odcinku zaorali

Danio31b

A nie da się spojrzeć na to z szerszej perspektywy? Karli i jej poplecznicy nie są zwykłymi terrorystami, jest to unikalna sytuacja, która nie wydarzyła się wcześniej nigdy w historii ludzkości, nigdy wcześniej nie wyparowała połowa ludzkości i po 5 latach powróciła. Nawet Sam to przyznaje Bucky'emu. Muszą postępować delikatnie, eskalacja byłaby jeszcze gorsza. No i we Flag Smashers jest chyba jednak więcej mężczyzn niż kobiet, przynajmniej ci co mają w sobie serum. I nie wiem czy to była metafora, ale bohaterowie z reguły nie dają kos w żebra, w sensie nie zabijają :P Walker ma taki charakter jaki mu napisali, nigdzie nie było powiedziane, że to dlatego, że jest biały. Po prostu, doświadczony żołnierz z Afganistanu, które robił swoje, nie zawsze dobre rzeczy, co zresztą sam mówi Lemarowi w 4 odcinku. No i tak jak było ustalone już w pierszym filmie z Kapitanem Ameryką z 2011 roku - serum wzmacnia nie tylko siłę, ale i charakter człowieka - dobry staje się lepszy, a zły jeszcze gorszy. Walker ubrał się w strój Kapitana, dostał tarczę, i tak jak Ameryka w XXI wieku, paradował wszędzie ubrany w flagę i domagając się od każdego szacunku, wpierdzielał się tam, gdzie go nie chcą. Bo tej akcji na Łotwie, z końca 4 odcinka, Sam i Bucky musieli mu odebrać tarczę. Po prostu na nią nie zasługiwał, tarcza i świat nie zasłużyli na takiego Kapitana Amerykę. Podobny wątek Walkera jest w komiksach .

John_Shepard

Dokładnie tak! Dziękuję za ten komentarz :)

ocenił(a) serial na 7
Danio31b

Ogólnie to już po tym jak walker się pojawił, to był taki impuls że trochę zakazana buzia i pewnie zrobią z niego złego. Mnie też drażni że terrorystkę uświęcają.

ocenił(a) serial na 8
Danio31b

Dla mnie ta Karli jest mega irytująca. Niby ma jakiś powód, ale robi to złymi środkami jak to Sam powiedział. Wszystko to powoduje, że się jej nie kibicuje tylko żeby ktoś wreszcie przywalił jej w gębe.

ocenił(a) serial na 4
alienowa

W ostatnim odcinku to już w ogóle zrobili z niej męczennicę :D

ocenił(a) serial na 8
Danio31b

Jeszcze nie oglądałam, ale jak ma to tak wyglądać, to pewnie jeszcze bardziej jej nie ścierpie. Fajny serial, a jej postać psuje trochę odbiór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones