PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87878}

Family Ties

7,7 118
ocen
7,7 10 1 118
Family Ties
powrót do forum serialu Family Ties

serial po latach

ocenił(a) serial na 9

Przypomniałem sobie ten serial po latach. Na razie obejrzałem dwa odcinki. Nic nie stracił i śmieszy jeszcze bardziej, bo teraz znam angielski lepiej niż wtedy, kiedy leciał na SkyOne. Najlepszy jest wśród wszystkich aktorów Michael J. Fox. Czekam na odcinki z Brianem Bonsallem.

ocenił(a) serial na 10
Shiloh

Gdzie obejrzałeś? Bardzo bym chciała zobaczyć ten serial, nawet po angielsku (bo po polsku się nie znajdzie), ale nie mogę go nigdzie znaleźć.

ocenił(a) serial na 9
dorotagniedziejko1998

Już nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 10
Shiloh

Szkoda :-(

ocenił(a) serial na 10
dorotagniedziejko1998

W porządku, znalazłam cały serial na thedarehub.com :-D

Shiloh

A Bonsall zastąpił Foxa?

ocenił(a) serial na 9
Pawuloniasty

Zagrał jego młodszego brata Andy'ego, pojawił się dopiero w czwartym sezonie.

Shiloh

Gdzie go można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 9
Pawuloniasty

Teraz chyba już nigdzie na legalu.

Shiloh

Cecha dawnych seriali często leżą gdzieś martwe i ledwo dostępne. Wtedy jeszcze nie było zapisu cyfrowego by to zamieścić gdzieś na serwisie. A szkoda bo wtedy były jaja i odwaga w filmach i serialach.

ChubakaCieLubi

Tym bardziej u nas. Mnóstwo perełek z lat 60-90 było u nas nigdy nie emitowanych, a szkoda.

Pawuloniasty

Całość dostepna jest tutaj - https://ww2.yesmovies.love/watch-series-2/family-ties-season-1-full-episodes-onl ine-free/v38vep4-vv6edrg?watching=12

Shiloh

On kiedykolwiek u nas leciał?

ocenił(a) serial na 9
Pawuloniasty

Kiedyś dawno, na TVP1. Wyświetlany pod tytułem "Dzieciaki, kłopoty i my".

Shiloh

Błąd. Pod tym tytułem nadawano inny serial z lat 80

Shiloh

Gdzieś GDZIEKOLWIEK z napisami? Syn szlifuje angielski i wszystko co można szuka z napisami by poznawać nowe słowa, idiomy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones