PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688850}

Fargo

8,2 74 550
ocen
8,2 10 1 74550
8,3 28
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum serialu Fargo

FX potwierdziło, że zrobią trzeci sezon http://moviesroom.pl/powstanie-trzeci-sezon-fargo/

kasia_jana

świetna wiadomość, ciekawe w jakich latach osadzą fabułę i w jaki sposób powiążą z dotychczasowymi sezonami

ivaxxavi

Bardzo wysoko postawili sobie poprzeczkę :) Moim zdaniem drugi sezon jest lepszy od poprzedniego, więc będa musieli się bardzo starać, żeby tego nie popsuć, bo spotka ich taki sam los jak True Detective, a tego nikt nie chce :D

kasia_jana

Po świetnym pierwszym sezonie byłem bardzo sceptyczny odnośnie kontynuacji, bałem się, że nie nowa seria może być niewypałem (jak wspomniany przez Ciebie TD), ale mnie pozytywnie zaskoczyli i zgadzam się, że drugi sezon jest lepszy, chociaż nie ma tak wyrazistych postaci jak Malvo. Mam nadzieję, że będą wiedzieli kiedy skończyć zanim poziom się obniży.

ivaxxavi

Może w tym tkwi sekret sukcesu drugiej serii. Nie ma jednej postaci, która zdominowała historię. To prawda, trzeba wiedzieć, kiedy skończyć, a nie każdy to potrafi. Ale przy TD nikt nie spodziewał się takiej porażki :)

ocenił(a) serial na 10
kasia_jana

Dla mnie TD2 to wcale nie taka porazka.Powiem nawet ,ze lepiej mi sie ogladalo drugi sezon.Takie klimaty blizsze dla mnie jak i historia calkiem znosna.

luquepl

TYko większosć ludzi nie do końca ogarniało, o co w ogóle chodziło w TD2, scenarzyści mocno popłynęli ze scenariuszem i tak jakby zapomnieli, że nie wszystko, co dla nich będzie oczywiste, będzie też takie dla widza :) Fargo na szczęście daje rade ;)

luquepl

Mam podobne zdanie, pierwszy sezon był dla mnie zbyt przewidywalny , nic mnie tam nie zaskakiwało, choć gra aktorska była świetna.
Drugi sezon był zdecydowanie lepszy, te klimaty, nie wiem czego tam niektórzy nie ogarniają.

ocenił(a) serial na 9
ivaxxavi

Być może się cofną do początków rodziny Gerhardt. z tego Otta też było niezłe ziółko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones