PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688850}

Fargo

8,2 74 542
oceny
8,2 10 1 74542
8,4 27
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum serialu Fargo

Co z tym Ukraińcem ?!

ocenił(a) serial na 9

troszkę ne zrozumiałem tego motywu jak Swango i Wrench wyszli z kręgielni i zapakowali się do zielonego garbusa, a potem doszedł tam ten "ruski zakapior" syn stu wilków, może ktoś mi to przybliżyć? tak wiem pojawiła się jego ofiara z NRD i ci wszyscy Żydzi zabijani na Ukrainie, ale o co chodzi on tam zmarł? w tej knajpie w towarzystwie tego opowiadacza?

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

podsumowując 3 sezon, sam finał zdecydowanie rozczarował, ale do 8 odcinka właśnie było bardzo dobrze, niestety zaoszczędzono nam niepotrzebnie krwawych scen, co mnie bardzo zaskoczyło...

jeśli miałbym porównywać sezony to 2 dla mnie najlepszy, potem 1 i właśnie 3 który się rozmył na samym finiszu, szkoda, niemniej warto było obejrzeć

mitrus80

Scena w kręgielni ma jakiś charakter symboliczny (metafizyczny), scena przesłuchania w NRD na początku serialu dotyczy chyba sprawki Vargi - akcja w serialu toczy się chyba w 2007r a Ukrainiec ma nie więcej jak 40 lat więc nawet w 89 roku mógł mieć co najwyżej 15lat, więc raczej nie mógł wrobić tamtego gościa. Varga jest dużo starszy i z tego co można się domyślić był agentem Stasi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones