PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688850}

Fargo

8,2 74 435
ocen
8,2 10 1 74435
8,5 26
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum serialu Fargo

Właśnie skończyłam oglądać sezon pierwszy. W filmie rozwala mnie majsterszyk połączenia z pozoru ciągnących się jak glut scen ( mozolne zakładanie butów, statyczne plany krajobrazów czy jazda autem) z niesamowicie dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością bohaterów. Oglądając pierwsze 7 odcinków ma się wrażenie, że cała historia trwa co najmniej kilka tygodni, a potem się okazuje...że dwa dni. Genialnie to zostało zrobione. Oczywiście są pewne niedociągnięcia fabularne, zwłaszcza pewnych detali ale w tym akurat serialu przymykałam na to oko. No i ten pastisz Amerykanów. Małe miasteczka, gdzie średnia IQ jest raczej na marnym poziomie, wiara w siły nadprzyrodzone i te miałkie problemy lokalesów urastające do rangi Wielkich. Choćby taka nadchodząca zamieć. Bardzo, bardzo mi się serial podobał. Polecam gorąco!

ocenił(a) serial na 7
sawbona

To jest ten sam typ kina co Breaking Bad co mi bardzo odpowiadało,tyle,że W BB było wiecej powagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones