PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688850}

Fargo

8,2 74 542
oceny
8,2 10 1 74542
8,4 27
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum serialu Fargo

Odcinek 2 - dyskusja

ocenił(a) serial na 9

Na początku miałem obawy ze ten sezon to będzie powtórka z True Detective 2 (w końcu Fargo bez Lorne Malvo? :< ) Ale ten odcinek rozwiał moje wątpliwości :D Fargo to nadal Fargo w pełnej krasie, tylko z innymi bohaterami.

Asvers

Odcinek wygrał oczywiście Richard Burton (chociaż miał niezłą konkurencję ! Patrzę na ciebie Mike) ale zróbmy z tego Poliszynela !
Było słabiej niż poprzednio. Donovan trochę za bardzo się stara :( jego wątek w ogóle mnie nie interesuje i mam nadzieję,że Joe wyśle na niego Mike'a,który jak wiemy skończył kurs szybkiego pisania na maszynie ! Sceny w których bohaterowie mówią do siebie opowieściami zaczynają mnie już powoli nudzić a nocna rozmowa pomiędzy Lou i Hankiem to już kuriozum. Split Screeny mające być hołdem dla kina lat 70-tych (a nie spuszczaniem się do De Palmy i Chelsea Girls) dzisiaj wyjątkowo do wywalenia. Czekam aż wyjaśni się kim jest Hamish Broker i jaką w tym wszystkim rolę pełni Ronald "cut up while talking" Reagan.

ocenił(a) serial na 9
radoslawnietoslawski

Te sceny rozmów coś wnoszą i jest tam jakaś refleksja. Odcinek genialny z rozbuchaną inscenizacją, jeszcze lepsza muzyka Jeffa Russo - motyw kiedy kamera jedzie od rozbitego samochodu do zamyślonego Blomquista - perełka - takie moralne Szczęki. Scena zatrzymania i rozmowy z szeryfem kapitalny popis Bokeema Woodbine - nie wiem czego chcieć więcej.

Asvers

bracia Kitchen robia robote :D mamy nastepcow Goldberga z 1 sezonu :) Czarny tez mocny :) Dunst slaba dla mnie. Todd z BB dobry :) historia zaczyna sie robic.

ocenił(a) serial na 9
Asvers

Powiem tak: Nie mogę się doczekać odcinka 3 :D

użytkownik usunięty
Asvers

Był Matt Damon, Meth Damon, teraz nadszedł Fat Damon, w skarpetach.

ocenił(a) serial na 8

Było w cudzysłów ująć, chyba że Ty robiłeś cytowanego mema.

ocenił(a) serial na 9
Asvers

Mnie w odcinku zaskoczyło najbardziej intro z Wojny Światów Jeffa Wayne'a na napisach końcowych. Dopiero nadrabiam zaległości z drugim sezonem, ale zaczyna się świetnie!

ocenił(a) serial na 7
Asvers

Mam pytanie: Mike Milligan oraz bliźniacy dostali zlecenie, aby odszukać Rye'a. No i właśnie - skąd wiedzieli, że należy zacząć szukać u Skip'a?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones