PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688850}

Fargo

8,2 74 544
oceny
8,2 10 1 74544
8,4 27
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum serialu Fargo

jakieś seriale w podobnym klimacie?

ocenił(a) serial na 10
Campanula

Myślę, że Luther może Ci się spodobać i The Game z 2014 - http://www.filmweb.pl/serial/The+Game-2014-700965

ocenił(a) serial na 7
LukeuszLFC

Widzę BBC. Dzięki ;) Znasz coś amerykańskiego? Zastanawiałam się nad The Killing albo skandynawską wersją. Oglądał ktoś?

Campanula

Skandynawski pierwowzór bardzo dobry (Forbrydelsen) i o dziwo amerykańska wersja również jest bardzo dobra (przynajmniej jak dla mnie) - przeważnie nie dorastają (moim zdaniem) oryginałom do pięt, głównie za sprawą braku klimatu, którym cechowały się pierwowzory.

ocenił(a) serial na 10
Campanula

jeszcze serial Dexter

ocenił(a) serial na 7
Campanula

Zaczęłam oglądać Fortitude, klimat trochę jak z Fargo, polecam

Campanula

Tajemnice Laketop, bdb

Campanula

Miasteczko Twin Peaks, wszyscy się na nim trochę wzorują.

ocenił(a) serial na 7
stass

To wiadomo ;)

Campanula

Polecam jeszcze brytyjski serial Line of Duty :)

ocenił(a) serial na 9
Campanula

Jak szukasz coś z groteską jak w "Fargo" to polecam kultowy Twin Peaks,
który jest nie do zastąpienia numerem jeden w tym gatunku.
Jak coś poważniejszego w stylu "Detektywa" to może "The Killing" wersje skandynawską lub amerykańską.

ocenił(a) serial na 9
Campanula

Broadchurch, obejrzałam go zaraz po True Detective i Fargo i absolutnie się nie zawiodłam :)

Campanula

Nie wiem czy można nie oglądać, ale Twin Peaks.

Campanula

Jako fanka brytyjskich seriali kryminalnych gorąco polecam "The Fall" i "Whitechapel" oraz wspomnianego już wyżej "Luthera".

Campanula

Broadchurch oraz The Fall - oba świetne seriale!!!

ocenił(a) serial na 7
Agent_21

Skończyłam właśnie Broadchurch, bardzo dobry :) Zaczynam Tajemnice Laketop.

ocenił(a) serial na 8
Campanula

Skandynawski "Most nad Sundem"

ocenił(a) serial na 9
Campanula

Polecam dwa świetne "Top of the Lake" i "Leftlovers"(Pozostawieni), oraz "Luther", "The Killing".

ocenił(a) serial na 9
Campanula

Najbardziej polecam dwie pierwsze wymienione, szczególnie "Pozostawieni", "Top of the Lake" załatwisz w 2 dni (7 odcinków). "The Killing" jest bardzo dobre jeżeli masz wątpliwości.

ocenił(a) serial na 9
Campanula

"Gliniarze z Southland" chyba najlepszy serial policyjny, a do tego dramatycznie świetny, i nie kręci się tylko wokół rozwiązywania spraw.

Campanula

zdecydowanie the Killing i to wersja amerykańska moim zdaniem lepszy od Detektywa... Yo Linden:)

Campanula

Ja polecam brytyjski serial Sherlock, chociaż każdy odcinek jest bardziej jak film -
http://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones