PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735271}
6,8 22 248
ocen
6,8 10 1 22248
5,0 3
oceny krytyków
Fear the Walking Dead
powrót do forum serialu Fear the Walking Dead

2x11

użytkownik usunięty

Dobry odcinek. Nick wyrósł na postać numer 1 w serialu. No i w końcu (czego się spodziewałem, nie ukrywam że nawet w tym odcinku) zerżnął naszą el cohete.

ocenił(a) serial na 8

FTWD staje się naprawdę niezłe według mnie. Ciekawe pomysły, nowe lokacje, i postacie, które nie są z miejsca jakieś "super".

ocenił(a) serial na 9

Mi to akurat niespecjalnie przypadło do gustu że scenarzyści nie mogli się oprzeć pokusie, ta scena wypadła wg mnie banalnie. Oczywiście taki rozwój wypadków był do przewidzenia jak tylko jej postać się pojawiła, jednak tani początek "nie mogę zasnąć..." i tanie zakończenie "sprawdzałaś mnie..." całego wątku. Ja bylem pewny że on coś tam do Ofelii będzie startował (może tak jeszcze będzie, bo nie wierzę że skończyła ze sobą), a sprawa z tą obecną okaże się szyta przez naszego szczwanego aptekarza, i oczywiście nie wierzę że go coś ugryzło, myślę że miał inny wypadek a obydwoje wciąż ściemniają, po prostu chcą go wykorzystać do swoich celów. Akcja w hotelu dopiero nabierze rumieńców jak się zaczną pierwsze nieporozumienia. Odcinek oceniam na słabe 7/10 właśnie przez wątek romantyczny, pozostaje mi tylko nadzieja że coś się za tym kryje.

użytkownik usunięty
mitrus80

Mordo, niech chłopaczyna podupczy. Apokalipsa jest, niepewność jutra, chikita może zostać zjedzona, więc czemu by nie. Emocje im buzują, młodzi są. Niech się ten teges.

tania zagrywka pod gimbusa

użytkownik usunięty
maciejl20

ohohohohoh, aleś się wybitnie wykazał macieju macieju

a co może jest inaczej?
może te scenki rozwijaja fabułe?
lol

użytkownik usunięty
maciejl20

maciej, nie świruj pawiana

ocenił(a) serial na 4

Podryw mogli sobie darować

ocenił(a) serial na 4
szamanka82

Kurde,znowu mi obcieło komentarz. W sensie, że mogli sobie darować te Końskie zaloty. Wiadomo po co przyszła a tu bla bla bla. Ale może jestem mało romantyczna. Gierki jakieś.

ocenił(a) serial na 8
szamanka82

Że jak jest apokalipsa to nie można czekać co nie? :D

ocenił(a) serial na 4
MrAnderson101

No podchody jakieś jak w beverly hills, nastolatki normalnie. No bo kurde, albo kliknęło, albo nie. Ona sama przyszła,on jej nie powiedział że ma spadac, więc po co się "podrywali" jeszcze pół nocy. Starta czasu.Zdecydowanie bardziej konkretni było Glenn i Maggie w TWD na początku swojej znajomości.

ocenił(a) serial na 4
szamanka82

*strata

ocenił(a) serial na 8
szamanka82

Ta, Glenn z Maggie mogli chociaż o lepsze miejce zadbać :p
Chyba obydwoje są nieśmiali.

ocenił(a) serial na 8
szamanka82

I wgl fajny koteł na profilowym, przypomina mi jednego znajomego ;)

ocenił(a) serial na 4
MrAnderson101

Mój koteł

ocenił(a) serial na 4
szamanka82

Wygląda dostojnie, choć tchórz straszliwy.

ocenił(a) serial na 8
szamanka82

Ten mój znajomy koteł niestety również jest tchórzem wielkim.

- stoją za barem kilka minut, żaden walker poza dwoma nie może przejść, smarują się trupem w minutę i bam przez bar przeszły wszystkie zombiaki ,a myslalem ze teleport to specjalność dedeków ;p – jak widać ftwd tez pragnelo tego kunsztu ;)
- czarny mówi, że Alycia potrafi o siebie zadbać, a Madison na to „nauczyłam jej tego” XDDDDDDDDDDDD
- filantrop młody depp / heinsenberg dalej nie pojął, że mógł włożyć ciastka do wózka
- typiara zamyka 100 +- osób w sali, bo pojawił się jeden walker, a ci jej ufają jak jakiemuś guru, doprawdy eksperci survivalu
- sceny gdzie nick miał dać dragi nie pokazali… bo?
- scena końcowa tania do bólu, jak w komedii romantycznej klasy b
Co nie zmienia faktu, że to chyba jedyny do zaakceptowania odcinek w ostatnim czasie i nawet nie przewijałem tyle co zwykle. Także daruję sobie już wytykanie innych błędów, choć pewnie za tydzień wrócą do starego dobrego gównianego poziomu ;p

ocenił(a) serial na 7

Odcinek niezły. Wprowadzenie latynoskich hotelarzy spowodowało że podgrupa Stranda i blondyny rosnie.
Pomysl z hotelem jakos mi podpasowal, waskie korytarze, wielki moloch i setki trupow w pokojach, moze klimat z "Lsnienia" hotelowy koszmar.
Scena z wyprowadzaniem stada na molo fajna troche dramatyzmu, byle tylko nie spieprzyli cd. serii.
Akcja z laska do przewidzenia z wierzchu spieta a w srodku ogien buzowal...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones