serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Fear the Walking Dead

2015 - 2023
44 min.
6,8 21 612
ocen
6,8 10 1 21612
8 113
chce zobaczyć
5,0 3
oceny krytyków
Obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Więcej Mniej
Fear the Walking Dead zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

świat

premiera

nagrody

Fear the Walking Dead
Zwiastun nr 4 (sezon 8)
Fear the Walking Dead
Zwiastun nr 3 (sezon 5) 2:53
Fear the Walking Dead
Zwiastun nr 2 (sezon 3, Comic-Con) 2:41
nr 4 (sezon 8) 2023-03-26T09:44:38 https://fwcdn.pl/webv/46/55/64655/64655.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/271/735271/Fear_The_Walking_Dead_Trailer.vp9.1080p.webm

Osadzony w tych samych realiach co "The Walking Dead" serial "Fear the Walking Dead" to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, do którego główni bohaterowie uciekli, aby pozbyć się dawnych problemów, ukryć najgłębszeOsadzony w tych samych realiach co "The Walking Dead" serial "Fear the Walking Dead" to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, do którego główni bohaterowie uciekli, aby pozbyć się dawnych problemów, ukryć najgłębsze sekrety i pogrzebać przeszłość. Stabilne i spokojne życie, które udało się wreszcie wspólnie stworzyć Madison Clark (Kim Dickens) - szkolnej pani pedagog oraz nauczycielowi angielskiego Travisowi Manawie (Cliff Curtis), zostanie wystawione na niejedną próbę. Codzienne trudności związane ze zbudowaniem więzi pomiędzy dwiema rozbitymi rodzinami, w połączeniu z próbami okiełznania przewrażliwionych, wycofanych i borykających się z uzależnieniami dzieci, zostają odsunięte na dalszy plan, kiedy świat dookoła staje w obliczu katastrofy. Przymusowa ewolucja i rzeczywistość, w której przetrwać będą mogli tylko najsilniejsi, doprowadzą do sytuacji, w której główni bohaterowie będą musieli zdobyć się na wewnętrzną przemianę lub oswoić najczarniejsze zakamarki swoich dusz.

na podstawie
Robert Kirkman (komiks) (materiały do scenariusza, historia) /
studio
American Movie Classics (AMC) (przedstawia) / AMC Studios / Circle of Confusion / Więcej...
tytuł oryg.
Fear the Walking Dead
inne tytuły
Cobalt (tytuł roboczy) USA
Fear of the Walking Dead (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Anna Torv brała udział w przesłuchaniach do roli Madison Clark.
Nico Tortorella brał udział w przesłuchaniach do roli Nicka Clarka.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Los Angeles i Long Beach (Kalifornia, USA), Vancouver i Burnaby (Kanada) oraz w Rosarito (Meksyk).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych