SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2015 44 min.
6,8 19 682
oceny społeczności
6,8 10 1 19682
7 639
chce zobaczyć
{"id":"735271","linkUrl":"/serial/Fear+the+Walking+Dead-2015-735271","alt":"Fear the Walking Dead","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/52/71/735271/7738519.2.jpg"}
Obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny.
{"seasons":[5,4,3,2,1]}
71
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Fear+the+Walking+Dead-2015-735271/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/735271","link":"/serial/Fear+the+Walking+Dead-2015-735271/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/735271","link":"/serial/Fear+the+Walking+Dead-2015-735271/episode/ranking"}}
Fear the Walking Dead
Zwiastun nr 3 (sezon 5)
Fear the Walking Dead
Zwiastun nr 2 (sezon 3, Comic-Con)
Fear the Walking Dead
Zwiastun nr 1
Fear the Walking Dead - Zwiastun Nr 3 (sezon 5) Fear the Walking Dead - Zwiastun Nr 3 (sezon 5)

Osadzony w tych samych realiach co "The Walking Dead" serial "Fear the Walking Dead" to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, do którego główni bohaterowie uciekli, aby pozbyć się dawnych problemów, ukryć najgłębszeOsadzony w tych samych realiach co "The Walking Dead" serial "Fear the Walking Dead" to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, do którego główni bohaterowie uciekli, aby pozbyć się dawnych problemów, ukryć najgłębsze sekrety i pogrzebać przeszłość. Stabilne i spokojne życie, które udało się wreszcie wspólnie stworzyć Madison Clark (Kim Dickens) - szkolnej pani pedagog oraz nauczycielowi angielskiego Travisowi Manawie (Cliff Curtis), zostanie wystawione na niejedną próbę. Codzienne trudności związane ze zbudowaniem więzi pomiędzy dwiema rozbitymi rodzinami, w połączeniu z próbami okiełznania przewrażliwionych, wycofanych i borykających się z uzależnieniami dzieci, zostają odsunięte na dalszy plan, kiedy świat dookoła staje w obliczu katastrofy. Przymusowa ewolucja i rzeczywistość, w której przetrwać będą mogli tylko najsilniejsi, doprowadzą do sytuacji, w której główni bohaterowie będą musieli zdobyć się na wewnętrzną przemianę lub oswoić najczarniejsze zakamarki swoich dusz.

studio
American Movie Classics (AMC) (przedstawia) / AMC Studios / Circle of Confusion / Więcej...
inne tytuły
Fear of the Walking Dead (tytuł roboczy) USA
Cobalt (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do serialu były kręcone w Los Angeles i Long Beach (Kalifornia, USA), Vancouver i Burnaby (Kanada) oraz w Rosarito (Meksyk).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.